امروز چهارشنبه 25 تير 1399

ساختمان پزشکان

drtakhfif/bala khabar
زمان انتشار: دوشنبه 9 تير 1399

آزادی 12 زندانی جرائم غیرعمد از زندان های فارس

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی ستاد دیه استان فارس، به مناسبت دهه کرامت و رسمی دیرینه، پرچم بارگاه امام هشتم توسط خدام آن امام رئوف در زندان مرکزی شیراز، عطری از معنویت و فضایی عرفانی را تجلی کرد و زمینه آزادی ۱۲ زندانی از زندان‌های فارس فراهم شد.
 مدیر نمایندگی ستاد دیه فارس در این مراسم معنوی گفت: همزمان با دهه کرامت و بزرگداشت حضرت احمدبن موسی(ع) شاهچراغ و حضور خادمین حرم امام رضا(ع) در زندان مرکزی شیراز، زمینه آزادی ۱۲ زندانی جرایم غیرعمد از زندان‌های استان فراهم و آنها از زندان آزاد شدند.
اسکندری افزود: بدهی این افراد مبلغ ۷میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال بوده که با تلاشهای صورت گرفته توسط شوراهای صلح و سازش مبلغ ۳میلیارد و ۵۵۰ میلیون ریال گذشت رضایتمندانه از شکات حاصل شده و با پرداخت ۳میلیارد و ۹۵۰میلیون ریال بدهی، زمینه آزادی آنان فراهم شده است.
مدیر نمایندگی ستاد دیه فارس اظهار داشت: با توجه به ساختار مردمی بودن ستاد دیه و لزوم تأمین منابع مالی برای فراهم کردن زمینه آزادی زندانیان جرایم غیرعمد، جشن گلریزان با حضور خیرین مصادف با میلاد امام رضا(ع) و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.
وی اضافه کرد: ستاد دیه فارس با شماره حساب ۱۱۹۹۱۱۹۹/۱۰ و شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۷۷۰۰۳۰۹۶۱ نزد بانک ملت همچنین از طریق سامانه تلفن همراه راه #۱۰۱۰۱۰*۴*۷۳۳* آماده دریافت مساعدت نیک اندیشان  است.
 مدیر زندان مرکزی شیراز نیز در این مراسم ضمن تبریک دهه کرامت گفت: دغدغه اصلی ما در زندان‌ها، توجه به مسائل فرهنگی و هنری زندانیان است و تلاش کردیم که امسال نیز همچون سالهای گذشته مراسم پرچم حرم مطهر رضوی هرچه با شکوه تر برگزار شود.
 روح الله رضایی دانا افزود: با توجه به اینکه زندانیان در بند در شرایط خاصی قرار دارند حضور خدام و عطر پرچم رضوی برای تقویت روحیه این عزیزان بسیار اثرگذار است و خدام عزیز نایب الزیاره همه همکاران ما خواهند بود.
در ادامه حجت السلام شیرقاضی نماینده خدام نیز گفت: سالها است زیر این پرچم زندانیان زیادی با توسل به امام رضا و توکل به خدای متعال حاجت روا شده‌اند و در این دهه مبارک و سالروز امام رضا نایب الزیاره همه خواهیم بود .

گفتنی است؛ این برنامه به دلیل محدودیت‌های ناشی از شیوع کرونا و جهت رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای همه بندهای زندان عادل آباد از شبکه سیمای عادل آباد به طور کامل پخش شد.

انتهای پیام/ س

منبع: فارس نیوز
برچسب ها :
aroostakhfif/zir khabar.mashhad
کفش فوق العاده آدیداس drtakhfif/shiraz drtakhfif/karaj drtakhfif/tehran
نیازمندی ها