امروز سه شنبه 24 تير 1399

ساختمان پزشکان

drtakhfif/bala khabar
زمان انتشار: دوشنبه 11 آذر 1398

آغاز روز دوم نام نویسی انتخابات مجلس در شیراز ثبت نام 15 نفردر روز نخست

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، ثبت‌نام یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از صبح روز یکشنبه 10 آذرماه در سراسر کشور آغاز شد که در ستاد انتخابات شهرستان شیراز نیز در نخستین روز 15 نفر نام‌نویسی کردند.

در روز نخست نام‌نویسی به‌جز یک عضو مستعفی شورای شهر شیراز، طبق روال معمول، از چهره‌های سرشناس شهرستان خبری نبود و آن‌ها احتمالاً ترجیح دادند در روزهای پایانی به ستاد انتخابات بروند.

درعین‌حال برخی چهره‌های جوان و باانگیزه در ستاد انتخابات حضور یافته و در نخستین ساعات صبح روز شنبه نام‌نویسی کردند.

 

احمد شیرزادی متولد 1362 عضو هیات علمی دانشگاه خلیج‌فارس بوشهر ازجمله این ثبت‌نام کنندگان بود که در جمع خبرنگاران خود را متعلق به قشر متوسط و فقیر جامعه دانست.

وی افزود: بنده به‌جای سخن گفتن، بیشتر مرد عمل هستم و در میدان اجرایی خود را نشان خواهم داد.

شیرزادی همچنین گفت: امیدوارم مردم در این دوره از انتخابات بدون توجه به فهرست‌ها و عنوان‌ها، افراد کاردان، متخصص و باانگیزه را به مجلس بفرستند.

این استاد ریاضی در پایان نیز خاطرنشان کرد: بنده خودم را برای یک رقابت سنگین و پیروزی در انتخابات آتی آماده کرده‌ام.

اما ستاد انتخابات شهرستان شیراز در روز شنبه میهمان یک عضو مستعفی شورای پنجم شهر شیراز نیز بود یعنی سیروس پاک‌فطرت تنها عضو اصولگرای شورا که در میان ناباوری در میان 12 کاندیدای لیست امید با رتبه پنجم وارد شورای شهر شد.

سیروس حالا به پشتوانه این رأی، امید دارد که بار دیگر مردم شیراز به وی اقبال کرده و او را به بهارستان بفرستند.

پاک‌فطرت پس از نام‌نویسی در ستاد انتخابات در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به ظرفیتی در خود می‌دیدم و همچنین توصیه برخی از دوستان، به این نتیجه رسیدم که می‌توانم در مجلس خدمت مؤثرتری به شهرم داشته باشم.

وی در مورد احتمال قرارگرفتن نامش در لیست یا ائتلاف خاصی نیز گفت: فعلاً مستقل وارد شده‌ام اما اگر بزرگان اصولگرا صلاح دیدند که در لیست باشم قطعاً خواهم پذیرفت.

به جز شیرزادی و پاکفطرت 13نفر دیگر نیز در روز نخست ثبت نام ها در فرمانداری شیراز نام خود را به عنوان کاندیدا ثبت کردند.

 

اما فرماندار شیراز نیز در جمع خبرنگاران توصیه‌هایی به کاندیداها داشت که طبق معمول مهم‌ترین آن موکول نکردن ثبت‌نام به روز آخر بود.

محمدرضا امیری اظهار داشت: ثبت‌نام کاندیداها تا شانزدهم آذر، از ساعت ٨ صبح تا ١٨ بعدازظهر انجام خواهد شد.

وی تأکید کرد: مدت‌زمان تبلیغات رسمی بر اساس قانون یک هفته خواهد بود و هر اقدام تبلیغاتی خارج از مهلت قانونی تعیین‌شده، خلاف قانون محسوب می‌شود.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان شیراز، یادآور شد: مدت‌زمان ثبت‌نام پنجمین انتخابات میان‌دوره‌ای خبرگان رهبری در فارس نیز از ١٥ آذرماه آغاز می‌شود و یک هفته ادامه خواهد داشت.

به گزارش فارس، هم اکنون و در روز دوم، ثبت نام از کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در محل فرمانداری شیراز در حال انجام است.

بنا بر اعلام ستاد انتخابات وزارت کشور، مهلت ثبت نام کاندیداها تا 16آذرماه پیش بینی شده است.

انتهای پیام/76018

منبع: فارس نیوز
برچسب ها :
aroostakhfif/zir khabar.mashhad
کفش فوق العاده آدیداس drtakhfif/shiraz drtakhfif/karaj drtakhfif/tehran
نیازمندی ها