امروز جمعه 9 خرداد 1399

ساختمان پزشکان

drtakhfif/bala khabar
زمان انتشار: سه شنبه 12 فروردين 1399

اجرای284 مصوبه ستاد کرونا در کهگیلویه و بویراحمد اعلام وضعیت کالاهای اساسی

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج حسین کلانتری در حاشیه برگزاری نشست ستاد پیشگیری از کرونای کشور که به صورت ویدئو کنفرانس به ریاست رئیس‌جمهور و همه استانداران کشور برگزار شد در خصوص اقدامات و مصوبات ستاد پیشگیری از کرونای استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: تاکنون در استان 25 ستاد کرونا با 308 مصوبه داشته‌ایم که از این مصوبات نیز 284 فقره عملیاتی شده است.

رئیس ستاد پیشگیری از کرونای استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: از این تعداد 9 مصوبه در حال اجراست و تنها 5 مصوبه مانده که 2 مصوبه مربوط به آزمایشگاه‌ استان و سی‌.تی‌.اسکن است که آزمایشگاه در هفته آینده راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش فارس؛ در این نشست مدیرکل پدافند غیر عامل نیز به برخی از موضوعات از جمله وضعیت بازار و گزارشات رسیده اشاره کرد که در حال حاضر وضعیت و شرایط عادی است و کمبود کالای اساسی نداریم.

بهشتی همچنین در خصوص در دسترس بودن مواد ضد عفونی و ماسک در داروخانه‌ها خبر داد که هر چند کمبودهایی وجود دارد اما در کل این لوازم در دسترس مردم هست.

وی از تعطیلی 98 درصدی صنوفی خبر داد که باید تعطیل باشند و در این راستا به پلمب 78 واحد صنفی متخلف در استان خبر داد.

این مسوول از صدور 100 عدد کارت تردد برای کسانی خبر داد که حضورشان در استان برای رفع مشکلات لازم است و همچنین از بستن اماکن‌ طبیعی توسط منابع طبیعی و راهداری و پویش‌های مردمی خبر داد.

انتهای پیام/82009

 

منبع: فارس نیوز
برچسب ها :
aroostakhfif/zir khabar.mashhad
کفش فوق العاده آدیداس drtakhfif/shiraz drtakhfif/karaj drtakhfif/tehran
نیازمندی ها