امروز دوشنبه 23 تير 1399

ساختمان پزشکان

drtakhfif/bala khabar
زمان انتشار: پنج شنبه 16 آبان 1398

اسلامی باختیم اما بازی خوبی بود داور گاهی با شیمیدر نامهربان بود

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، محمدرضا اسلامی پس از باخت مقابل مهرام تهران در هفته دوم لیگ برتر، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هواداران رقابت نزدیک‌ و تماشایی را دیدند. تلاش کردیم خارج از خانه پیروز شویم که این اتفاق رخ نداد، اما خوشحالم با وجود اینکه در بحث داوری نامهربانی‌هایی علیه چند بازیکن اصلی ما شد، بازی خوبی از آب درآمد.

وی افزود: مایک رستم‌پور بازیکنی است که از آمریکا و با فرهنگ آنجا آمده است. شاید به خودش لعنت بفرستد و دلیل نمی‌شود به او‌ اخطار دهند. فکر می‌کنم بد سوت زده شد. وقتی بازیکن تاثیرگذار خود را آماده می‌کنید و به دلیل ۴ خطا شده بیرون می‌نشیند، کار سخت‌تر‌ خواهد شد. در سوت‌ها نامهربانی‌هایی علیه تیم ما شد که امیدوارم این اشتباهات در بازی‌های بعد کم‌تر شود.

سرمربی تیم بسکتبال شیمیدر با تمجید از عملکرد بازیکنان نیمکت نشین خود گفت: بسیار خوب بازی‌کردند و معتقدم یکی از بازی‌های زیبای لیگ بود. مهرام مزد زحمات و تجربه بالای بازیکنان خود را گرفت. خوشحالم‌ که‌ وقتی عقب افتادیم، ‌خودمان را به حریف رساندیم و به نظرم نفرات ما کمی بازیکنان جوان حریف را دست‌ کم‌ گرفتند.

اسلامی درباره المپیکی شدن بسکتبال ایران نیز عنوان کرد: این لیگ خوب قطعا کمک کننده ‌خواهد بود؛ هم به کادر فنی و هم تیم ملی. بازیهای سخت خیلی کم دیده‌ایم در این سال‌ها و به نظرم این بازی یکی از دیدارهای خوب لیگ بود. وقتی با یک پوئن باخته‌اید، بازی مثل شیر یا خط بوده است.

انتهای پیام/

منبع: فارس نیوز
برچسب ها :
aroostakhfif/zir khabar.mashhad
کفش فوق العاده آدیداس drtakhfif/shiraz drtakhfif/karaj drtakhfif/tehran
نیازمندی ها