امروز پنج شنبه 3 مهر 1399

ساختمان پزشکان

drtakhfif/bala khabar
زمان انتشار: سه شنبه 21 مرداد 1399

افزایش شمار قربانیان به کرونا در کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، دکتر پرویز یزدان‌پناه از افزایش شمار قربانیان کووید19 استان به 66 نفر خبر داد و گفت: سه بیمار در یاسوج و یک بیمار در بهبهان که مقیم دهدشت بود، به علت داشتن بیماری زمینه ای و ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: هم اکنون 170 بیمار مشکوک و قطعی کرونایی در بیمارستان‌های استان بستری هستند که از این تعداد 84 بیمار کرونایی قطعی بوده و 11 بیمار در بخش‌های ویژه تحت درمان هستند.

وی اظهار داشت: امروز نیز جواب 163 نمونه را از آزمایشگاه دریافت نمودیم که بیشترین موارد در بویراحمد( 70 درصد) و بقیه موارد در بهمئی، دنا، کهگیلویه و چرام بود.

 وی ادامه داد: از مجموع مبتلایان به کووید 19 در کهگیلویه و بویراحمد 3204 نفر بهبود یافته گزارش شده است.
 
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: افزایش شمار مبتلایان به کرونای استان نتیجه کم‌توجهی به دستورالعمل‌های بهداشتی پیشگیری از کرونا است که علاوه بر به خطر انداختن سلامت فرد، سلامت سایر اطرافیان را نیز به خطر انداخته است.
 
دبیر ستاد استانی کرونا در پایان خاطر نشان کرد: لزوم استفاده از ماسک، رعایت فاصله فیزیکی، عدم حضور در تجمعات، عدم سفر به شهرها و استان‌های مجاور و رعایت دستورالعمل های بهداشتی در ادارات و اصناف کمک به کنترل بیماری و کاهش مرگ و میر در استان می شود.
 
دکتر یزدان پناه اذعان داشت: امیدواریم با عنایات حضرت حق و همدلی و‌ همراهی مسئولین و مردم شریف استان از این روزهای سخت با کمترین آسیب و تلفات جانی عبور کنیم.

انتهای پیام/۸۲۰۲۴

منبع: فارس نیوز
برچسب ها :
aroostakhfif/zir khabar.mashhad
کفش فوق العاده آدیداس drtakhfif/shiraz drtakhfif/karaj drtakhfif/tehran
نیازمندی ها