امروز چهارشنبه 25 تير 1399

ساختمان پزشکان

drtakhfif/bala khabar
زمان انتشار: دوشنبه 9 تير 1399

ایجاد اشتغال پایدار در مناطق مرزی از قاچاق جلوگیری می کند

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، آیت الله سیدمحمد حسینی شاهرودی ظهر امروز در دیدار با اعضای کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان کردستان با تبریک دهه مبارکه کرامت و تسلیت شهادت شهید بهشتی و 72 تن از یارانش اظهار کرد: بنا به فرموده امام راحل، شهید بهشتی به تنهایی یک ملت بود.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان تصریح کرد: شهید بهشتی جایگاه ویژه ای نزد امام خمینی(ره) داشت و تاثیر بسزایی در پیروزی انقلاب ایفا کرد.

وی افزود: شهید بهشتی در تدوین قانون اساسی ایران اسلامی و تحول در دستگاه قضا نیز نقش کلیدی داشتند.

آیت الله حسینی شاهرودی گفت: هفتم تیر سال 60 روز بسیار تلخی برای ملت ایران بود شهادت عناصر مهمی که هر کدام مهره های تاثیرگذار در پیروزی و ادامه مسیر انقلاب بودند لطمه بزرگی برای انقلاب بود و دشمنان احساس کردند با این کار می توانند نظام را کاملا از هم بپاشند.

بیشترین زیان قاچاق کالا و ارز به مردم می رسد

وی به مقوله قاچاق و تاثیرات منفی آن بر اقتصاد و تولید اشاره کرد و اظهار داشت: قاچاق از هر نوع به اقتصاد ضربه وارد می کند و بیشترین زیان را به مردم می زند.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان تصریح کرد: تاثیرات منفی قاچاق کالا و ارز باید برای مردم تبیین شود و با این روش مردم را به صورت عملی به میدان مقابله با قاچاق آورد.

قاچاق موجب از کار افتادن چرخ های تولید می شود

آیت الله حسینی شاهرودی خاطرنشان کرد: قاچاق چرخ های تولید را می خوابند و بسته شدن واحدهای تولیدی نیز موجب از بین رفتن اشتغال و در نتیجه افزایش آمار بیکاران در جامعه می شود.

وی عنوان کرد: وقتی واحدهای تولیدی بازار مناسبی برای عرضه محصولاتشان داشته باشند انگیزه برای تولید بیشتر ایجاد می شود و نیروهای زیادتری جذب بازار کار می شوند.

ایجاد اشتغال پایدار در مناطق مرزی نقش مهمی در کاهش قاچاق دارد

نماینده ولی فقیه در استان کردستان با اشاره به اینکه قاچاق کالا و ارز موجب کاهش اشتغال و متوقف شدن فعالیت و رونق واحد‌های تولیدی می‌شود، افزود: باید با جلوگیری از قاچاق به دنبال اشتغال پایدار برای مردم باشیم تا بتوانند با درآمد مناسب عزتمندانه زندگی کنند.

قاچاق در هر صورت سلامت، صنعت و اشتغال ما را تهدید می‌کند و این وظیفه دولت و در کنار آن همکاری مردم است

منبع: فارس نیوز
برچسب ها :
aroostakhfif/zir khabar.mashhad
کفش فوق العاده آدیداس drtakhfif/shiraz drtakhfif/karaj drtakhfif/tehran
نیازمندی ها