امروز چهارشنبه 13 فروردين 1399

ساختمان پزشکان

drtakhfif/bala khabar
زمان انتشار: سه شنبه 29 بهمن 1398

ایرانی ها برای خنثی کردن توطئه دشمنان در انتخابات شرکت کنند

محمدحسین قربانی نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با تأکید بر حضور پرشور مردم در انتخابات گفت: یکی از مؤلفه‌های مردمی بودن انقلاب و اینکه مردم، نظام و انقلاب را از خودشان می‌دانند موضوع حضور مردم در انتخابات است و یکی از مؤلفه‌هایی که نشان از نظام براساس تفکرات مردم‌سالاری اداره می‌شود همین انتخابات است که ما هر 2 سال یا هر 3 سال یکبار در کشور آن را برگزار می‌کنیم.

وی افزود: با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری و همچنین به منظور خنثی کردن توطئه‌های دشمنان لازم است تا همگی در انتخابات حضوری فعال داشته باشیم. 

نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: دشمن هم توان رسانه‌ای خود را برای عدم مشارکت مردم در انتخابات به کار گرفته و مسائل معیشتی و اقتصادی موجود در کشوررا هدف قرار داده است و اگرچه مشکلات اقتصادی و معیشتی در کشور وجود دارد و زندگی مردم را با مشکلاتی مواجه کرده اما آنچه امروز از اهمیت بالایی برخوردار است این است که در انتخابات حضوری پرشور داشته باشیم تا توطئه دشمنان خنثی شود.

قربانی خاطرنشان کرد:‌ رهبر معظم انقلاب در دیدار مردم استان آذربایجان با ایشان تأکید کردند که شرکت در انتخابات را علاوه بر وظیفه ملی یک وظیفه شرعی دانستند و تأکیدات رهبر انقلاب هم حاکی از این است که ما باید در انتخابات حضوری پرشور و چشمگیر داشته باشیم.

وی افزود: شرکت در انتخابات نظام را بیمه می‌کند و باید هر ایرانی در انتخابات شرکت کند حتی اگر کاندیدای مدنظر خود را پیدا نکند. همین مشارکت می‌تواند به عنوان یک ظرفیت برای نظام مورد استفاده واقع شود.

نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: با وجود همه مشکلات و گرفتاری‌ها، ما در مراسم تشییع  شهید حاج قاسم سلیمانی و 22 بهمن شاهد حضور چشمگیر مردم بودیم و انتظار می‌رود در انتخابات 2 اسفند نیز مشارکت پرشوری داشته باشند.

انتهای پیام/

منبع: فارس نیوز
برچسب ها :
aroostakhfif/zir khabar.mashhad
کفش فوق العاده آدیداس drtakhfif/shiraz drtakhfif/karaj drtakhfif/tehran
نیازمندی ها