امروز جمعه 20 تير 1399

ساختمان پزشکان

drtakhfif/bala khabar
زمان انتشار: دوشنبه 9 تير 1399

بدریخت انگاری دردی که از جنس درد نیست بازار داغ جراحی های زیبایی و هزار دردسر

خبرگزاری فارس، گروه استانها؛ راضیه نجار|گشت‌وگذاری کوتاه در خیابان و محل‌های پرتردد شهر و چرخی کوتاه در فضای مجازی که این روزها به ویترینی برای نمایش جاذبه‌های ظاهری تبدیل‌شده است، کافی است تا ما را با خیل انبوهی از چهره‌هایی نظیر چسب‌زده بر روی بینی، لب‌ها، گونه‌های برجسته، چشم‌ها و ابروهای کشیده روبرو کند که در این میان، سن و جنس مطرح نیست؛ بالای شهر و پایین‌شهر هم ندارد؛ از دست‌فروش مترو گرفته تا فردی که پشت فرمان یک ماشین مدل‌بالا در خیابان‌های بالای شهر ویراژ می‌دهد!

 امروز پشیمانم و چه سود...؟!

دو سالی می‌شود که دیگر در جمع دوستانم حاضر نمی‌شوم! وقتی تصمیم به انجام این کار گرفتم خانواده‌ام خیلی مخالفت کردند؛ اما با اصرار و التماس من و نشان دادن نمونه‌هایی که خوب از آب درآمده بودند بالاخره با مسئولیت خودم آن‌ها را راضی کردم! اما امروز پشیمانم و چه سود...؟!

 توجه به‌ظاهر و زیبایی‌های صورت و بدن امروزه تا حدی اهمیت یافته است که حتی افرادی با چهره‌های قابل‌قبول و بی‌نقص هم به فکر تغییر ترکیب چهره و بدن خود با انواع و اقسام جراحی‌ها می‌افتند که به‌گفته کارشناسان، پشت‌پرده این جراحی‌ها چیزی جز مدگرایی، چشم‌وهم‌چشمی‌ها و افول ارزش‌های رفتاری و معنوی نیست

منبع: فارس نیوز
برچسب ها :
aroostakhfif/zir khabar.mashhad
کفش فوق العاده آدیداس drtakhfif/shiraz drtakhfif/karaj drtakhfif/tehran
نیازمندی ها