امروز سه شنبه 24 تير 1399

ساختمان پزشکان

drtakhfif/bala khabar
زمان انتشار: دوشنبه 11 آذر 1398

برای اولین بار در کشور تمبر ستاد انتخابات کرج به ثبت رسید ایده ای نو برای احیای هویت استان البرز

غفور قاسمپور معاون استاندار البرز و فرماندار ویژه کرج در گفتگو با خبرنگار فارس ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: برای اولین بار در تاریخ رویدادهای سیاسی استان البرز در اولین روز از فعالیت ستاد انتخابات شهرستان کرج رونمایی از تمبر انتخابات مجلس شورای اسلامی با حضور استاندار البرز انجام شد.

فرماندار کرج افزود:این امر با همکاری اداره کل پست استان البرز برای اولین بار در سطح کشور صورت گرفت و این تمبر اختصاصی ثبت شد و مهر شرکت پست جمهوری اسلامی پای این سند تاریخی خورد.

قاسم‌پور با اشاره به آغاز شور انتخاباتی در سطح شهرستان کرج با آغاز ثبت کاندیدا گفت: ثبت تمبر در شهرستان کرج همزمان با این اتفاق سیاسی علاوه بر ابتکار جدیدی بود، به عنوان برگ زرینی در تاریخ شهرستان و حتی کشور است ماندگار خواهد شد و بسیاری از استان ها و وزارت کشور نیز از ثبت این تمبر استقبال کردند.

فرماندار کرج با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری که کرج را ایران کوچک نامیدند تصریح کرد: در البرز و شهرستان کرج به دلیل وجود قومیت‌های مختلف باید کار جدید این چنینی انجام می شد و با وجود اینکه کرج دوره های انتخاباتی بسیاری را پشت سر گذاشته، ثبت این تمبر، پایه ای برای معرفی استان البرز و شهرستان کرج است.

قاسمپور در پایان از مدیرکل روابط عمومی فرمانداری کرج به جهت ارائه این ایده نو و تاریخی تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام/ب

منبع: فارس نیوز
برچسب ها :
aroostakhfif/zir khabar.mashhad
کفش فوق العاده آدیداس drtakhfif/shiraz drtakhfif/karaj drtakhfif/tehran
نیازمندی ها