امروز یکشنبه 22 تير 1399

ساختمان پزشکان

drtakhfif/bala khabar
زمان انتشار: دوشنبه 9 تير 1399

برخورد قانونی با آتش زنندگان کاه وکلش در شهرستان ارسنجان

به گزارش سرویس شهرستان‌های خبرگزاری فارس از ارسنجان، محمدباقر کاظمی در جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم ارسنجان با اشاره به وقوع آتش‌سوزی در مراتع و اراضی کشاورزی در این شهرستان از برخورد قانونی با افرادی که اقدام به آتش زدن کاه و کلش و بقایای محصولات کشاورزی و سوزاندن مراتع می‌کنند، خبر داد.

 وی با اشاره به ترویج فرهنگ غلط آتش‌زدن بقایای محصولات کشاورزی و علوفه مراتع توسط کشاورزان شهرستان ارسنجان افزود: با همکاری اداره محیط زیست برای چهار نفر از خاطیانی که خودسرانه اقدام به آتش زدن بقایای کشاورزی کرده بودند، پرونده قضایی تشکیل و با آنان برخورد قانونی صورت می‌گیرد.

فرماندار شهرستان ارسنجان بیان داشت:کسانی که اقدام به آتش زدن کاه و کلش جامانده از محصول خود کنند، ممنوعیت کشت بعدی در انتظارشان است.

سرپرست جهاد کشاورزی ارسنجان نیز در ادامه این جلسه گفت: تاکنون پنج مورد آتش‌زدن بقای گیاهی در این شهرستان داشته‌ایم که از این تعداد چهار پرونده به مراجع قانونی ارجاع داده شده است.

حسینی در خصوص اهتمام مدیریت جهاد کشاورزی این شهرستان برای برخورد با آتش‌زنندگان بقایای کشاورزی خبر داد و خواستار همکاری شوراهای اسلامی و دهیاران در این زمینه شد.

انتهای پیام/ ش

منبع: فارس نیوز
برچسب ها :
aroostakhfif/zir khabar.mashhad
کفش فوق العاده آدیداس drtakhfif/shiraz drtakhfif/karaj drtakhfif/tehran
نیازمندی ها