امروز چهارشنبه 13 فروردين 1399

ساختمان پزشکان

drtakhfif/bala khabar
زمان انتشار: سه شنبه 29 بهمن 1398

برزیل از روسیه گوشت وارد می کند

به گزارش گروه اقتصاد بین‌الملل خبرگزاری فارس به نقل از راشاتودی، بزرگترین تولیدکننده گوشت روسیه «میراتورگ» اعلام کرده که نخستین محموله 13 تنی گوشت گاو را به زودی به مقصد برزیل روانه خواهد کرد.

این شرکت می‌گوید این محصولات گوشتی قرار است در هتل‌‌ها و رستوران‌های برزیل توزیع شود.

ویکتور لینیک رئیس شرکت میراتورگ اعلام کرد که سیاست این شرکت توسعه صادرات، محصولات با ارزش افزوده بالا و قابل رقابت در بازارهای جهانی است. 

وی خاطرنشان کرد: این شرکت روی فرهنگ غذایی کشورهایی که واردکننده گوشت از روسیه هستند توجه دارد و تلاش می‌کند تا عرضه گوشت در نوبت‌های آتی را مطابق با سلیقه و فرهنگ آن کشور انجام دهد.

در حال حاضر صادرات شرکت میراتورگ روسیه که یک شرکت فعال در حوزه محصولات پروتئینی است به 30 کشور جهان از جمله منطقه خلیج‌فارس، جنوب‌شرق آسیا، آفریقا، به کشورهای منطقه اوراسیا و کشورهای مشترک‌المنافع صادر می‌شود.

پیش از این وزیر کشاورزی روسیه اعلام کرده بود که این کشور به صادرکننده عمده محصولات غذایی در جهان تبدیل می‌شود. این شرکت اعلام کرده که صد درصد کیفیت و سلامت لازم را در صادرات محصولات به ویژه محصولات یخ‌زده در نظر می‌گیرد. 

این شرکت به مصرف‌کنندگان 3 هزار محصول غذایی با برندهای مختلف از جمله گوشت گاو، خوک، مرغ، وعده‌های خوراکی آماده، سبزیجات، قارچ و انواع غذاهای دیگر را عرضه می‌کند. در سال 2019 این شرکت بیش از 137 هزار تن گوشت گاو تولید کرده است. 

انتهای پیام/

منبع: فارس نیوز
برچسب ها :
aroostakhfif/zir khabar.mashhad
کفش فوق العاده آدیداس drtakhfif/shiraz drtakhfif/karaj drtakhfif/tehran
نیازمندی ها