امروز چهارشنبه 30 مهر 1399

ساختمان پزشکان

drtakhfif/bala khabar
زمان انتشار: سه شنبه 21 مرداد 1399

برنامه مشاوره پزشکی آمریکایی حریم کاربرانش را نقض می کند

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از انگجت، تاک اسپیس از طریق برنامه های آی او اس و اندروید به کاربران نیازمند مشاوره پزشکی مشاوره می داد و طراحان این برنامه و مدیران تاک اسپیس بدون اجازه کاربران متن صحبت های آنها را بررسی کرده و عبارات پرتکرار و مورد استفاده مشترک اکثر بیماران را در اختیار گروه بازاریابی تاک اسپیس قرار می دادند.

 

تیم بازاریابی از این اطلاعات برای شناسایی مشتریان جدید و طراحی تبلیغات بهتر و تاثیرگذارتر استفاده می کردند. پیش از این موسسان تاک اسپیس مدعی شده بودند که به شدت به حریم شخصی کاربران خود احترام می گذارند و اطلاعات آنها را در اختیار اشخاص ثالث قرار نمی دهند. اما حالا مشخص شده که این ادعاها صحیح نیست و تخلفات زیادی صورت گرفته است.

به گفته یکی از پزشکان همکار تاک اسپیس که کریسا برنان نام دارد، مدیران این برنامه با وی تماس گرفته و خواهان کسب اطلاعات در مورد منبعی بودند که وی با بیماران خود به اشتراک گذاشته بود. همچنین از وی خواسته شده بود تا بیماران خود را به هر نحو ممکن مقید به استفاده از تاک اسپیس نگه دارد. شرکت یادشده هنوز در زمینه اتهامات وارده واکنشی از خود نشان نداده است.

انتهای پیام/

منبع: فارس نیوز
برچسب ها :
aroostakhfif/zir khabar.mashhad
کفش فوق العاده آدیداس drtakhfif/shiraz drtakhfif/karaj drtakhfif/tehran
نیازمندی ها