امروز چهارشنبه 14 خرداد 1399

ساختمان پزشکان

drtakhfif/bala khabar
زمان انتشار: پنج شنبه 16 آبان 1398

برگزاری اولین یادواره پاسدار شهید محمدحسین پذیرش در دیشموک تصاویرو فیلم

به گزارش خبرگزاری فارس از دیشموک یادواره تنها شهید پاسدار بخش دیشموک با حضور همرزمان شهید، خانواده معظم شهدا، ایثارگران و عموم مردم شهر دیشموک در سالن ورزشی شهید پذیرش برگزار گردید.

حجت الاسلام علی اکبر راوند ضمن عرض خیرمقدم به مهمانان یادواره شهید پذیرش از تمامی دست اندرکاران برگزاری تشکر کرد و گفت: از مسئولان شهرستانی و استانی که در این برنامه حضور یافتند و از طلاب و همه بزرگورانی که از شهرستان های دور و نزدیک حضور پیدا کردند کمال تقدیر و تشکر داریم.

وی افزود: از زحمات شهرداری و پرسنل شهرداری و خانواده شهید پذیرش که در برگزاری این یادواره همکاری کردند تقدیر و تشکر می شود.

اسماعیل معززی فرمانده حوزه مقاومت بسیج دیشموک گفت: اولین یادواره پاسدار شهید محمدحسین پذیرش در سالن ورزشی شهید پذیرش از طرف همرزمان شهید در گردان حضرت رسول(ص) دوران دفاع مقدس با همکاری حوزه مقاومت بسیج دیشموک برگزار گردید.

وی افزود: هدف از برگزاری چنین یادواره ای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین نسل جوان است.

معززی ادامه داد و گفت: یکی از راه های مقابله با جنگ نرم دشمنان برگزاری یادواره های شهداست که تا پایان سال جاری یادواره هایی تحت عنوان آبروی محله برگزار خواهد شد.

وی افزود: شهید پذیرش از بزرگان سپاه و تاسیس کنندگان سپاه دهدشت و استان بوده است که هر ساله چنین یادواره ای را برای انتقال تفکر شهید و شهادت به نسل های جدید برگزار خواهیم کرد.

معززی گفت: با این یادواره ها کشور ما در برابر توطئه های دشمن بیمه خواهد شد زیرا هرجا یاد شهدا ، تفکر و رسم آنان طنین افکند مشکلات از جامعه رخت بر می بندد.

سردار شکرالله واهبی زاده سخنران یادواره گفت: دشمن درصدد است تا تقوا و شهادت طلبی از جامعه ما رخت بربندد.

وی افزود: دشمن می خواهد تا مردم شهدا را فراموش کنند و هر وقت این اتفاق ر خ دهد کشور ما در برابر توطئه ها مصون نخواهد ماند زیرا کشور ایران در منطقه پرآشوب خاورمیانه با تفکر بسیجی و شهادت طلبی است که تاکنون آسیبی ندیده و امنیت اش حفظ شده است.

یادگار دوران دفاع مقدس و مدافع حریم ولایت گفت: یکی از راه هایی که شهید پذیرش و سایر شهدا به مقام شهادت رسیده اند به خاطر نماز اول وقت و انس با قرآن بود.

واهبی زاده گفت: شهید محمدحسین پذیرش با وجود اینکه یک هفته از زمان ازدواج اش نگذشته بود به فرمان رهبرش لبیک می گوید و وارد جبهه های حق علیه باطل می شود و به شهادت می رسد.

وی افزود: در دانشگاه ها و حوزه ها نتوانستیم مدیریت شهدا را به جامعه بشناسانیم.شهید پذیرش فردی نترس و شجاع در عملیات بدر بود که می تواند الگوی عملی خوبی برای مقابله با دشمنان است.

یادگار دوران دفاع مقدس و مدافع حریم ولایت گفت: خون بهای شهید خود خداوند است و خداوند خودش را خون بهای شهیدان معرفی کرده است که ما باید به خانواده های شهدا و راه شهدا بها بدهیم تا خداوند از ما راضی باشد.

وی افزود: شهدا بصیرتان مردان زمان خود هستند که با بصیرت شان راه عاشورایی امام حسین(ع) را ادامه دادند. و اگر دشمن نمی تواند علیه نظام اسلامی اقدامی کند به خاطر خون شهید محمدحسین پذیرش و امثال ایشان است.

 

منبع: فارس نیوز
برچسب ها :
aroostakhfif/zir khabar.mashhad
کفش فوق العاده آدیداس drtakhfif/shiraz drtakhfif/karaj drtakhfif/tehran
نیازمندی ها