امروز سه شنبه 24 تير 1399

ساختمان پزشکان

drtakhfif/bala khabar
زمان انتشار: دوشنبه 11 آذر 1398

برگزاری بازی های آسیایی کبدی ساحلی اعضای تیم ملی کبدی با آزمون انتخاب می شوند

عباس اورسجی امروز در حاشیه برگزاری مجمع سالانه هیأت کبدی استان سمنان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در سمنان، با اشاره به برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته برای حضور کبدی‌کاران در لیگ برتر و اردوی تیم ملی اظهار کرد: پس از برگزاری مسابقات کبدی قهرمانی جهان به میزبانی کشورمان، بلافاصله برنامه‌ریزی لیگ برتر در بخش‌های بانوان و آقایان آغاز شده و پس از آن، اردوی تیم ملی دختران را خواهیم داشت.

وی با اشاره به تلاش‌های صورت‌گرفته برای برگزاری مسابقات کبدی ساحلی بیان کرد: درصدد هستیم تا با برگزاری این آزمون‌ها، اعضای تیم ملی کبدی را انتخاب کنیم.

رئیس فدراسیون کبدی یادآور شد: سال آینده در بازی‌های آسیایی کبدی ساحلی هم حضور خواهیم یافت تا ورزشکاران با انسجام خاص توانمندی خود را در عرصه‌های ملی به نمایش بگذارند.

اورسجی، فعالیت هیأت کبدی استان سمنان را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: با انتصاب رئیس فعلی هیأت کبدی این استان، شاهد عملکرد مطلوب این رشته ورزشی در سمنان بودیم که حضور دختران در لیگ برتر، افزایش ورزشکاران سازمان‌یافته‌ و راه‌اندازی خانه کبدی نشانگر این امر است.

وی به ظرفیت‌های رشته کبدی در سمنان اشاره و تصریح کرد: در جریان برگزاری المپیاد استعدادیابی، مستعدانی در بخش‌های دختران و پسران شناسایی شدند که به تیم ملی دعوت خواهند شد.

رئیس فدراسیون کبدی با اشاره به ابتکار وزارت ورزش و جوانان طی دو سال اخیر در بحث استعدادیابی بیان کرد: استعدادیابی ورزش کبدی نیز با انسجام خاصی انجام می‌شود؛ در استان سمنان با برگزاری این المپیاد، 6 ورزشکار کبدی شناسایی شدند که پس از پایان لیگ برتر که اردوهای استعدادیابی برگزار خواهد شد، از این افراد دعوت می‌شود.

اورسجی از وجود 9 هزار کبدی‌کار سازمان‌یافته در کشور خبر داد و گفت: در بحث ورزشکاران سازمان‌یافته، 20 درصد نسبت به گذشته رشد  داشته‌ایم.

وی از راه‌اندازی یک خانه کبدی در استان سمنان خبر داد و یادآور شد: در بخش تأمین تاتامی به شهرستان سرخه کمک خواهیم کرد.

رئیس فدراسیون کبدی با اشاره به عملکرد مطلوب ورزش کبدی در کشور خاطرنشان کرد: با چالش خاصی در ورزش کبدی مواجه نیستیم و تلاش‌ها در راستای کسب توفیقات بیشتر است.

انتهای پیام/74034/م/و

منبع: فارس نیوز
برچسب ها :
aroostakhfif/zir khabar.mashhad
کفش فوق العاده آدیداس drtakhfif/shiraz drtakhfif/karaj drtakhfif/tehran
نیازمندی ها