امروز چهارشنبه 13 فروردين 1399

ساختمان پزشکان

drtakhfif/bala khabar
زمان انتشار: سه شنبه 29 بهمن 1398

بسته خبری انتخابات خوزستان از فروریختن جایگاه سخنرانی تا تعطیلی کباب خوران

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، علی‌حسین حسین‌زاده رئیس ستاد انتخابات خوزستان اظهار کرد: از روز 26 بهمن‌ماه تاکنون ۲۲ نفر از نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس در خوزستان انصراف داده‌اند که تعداد نامزدهای انصرافی به ۳۳ نفر رسیده است.

وی افزود: 4 نفر از نامزدها در حوزه انتخابیه اهواز، کارون، باوی و حمیدیه؛ یک نفر در حوزه انتخابیه اندیمشک؛ 4 نفر در حوزه انتخابیه دزفول؛ ۲ نفر در حوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر؛ 4 نفر در حوزه انتخابیه شوشتر و گتوند؛ 3 نفر در حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، اندیکا، لالی و هفتکل؛ 3 نفر در حوزه انتخابیه ایذه و باغملک و یک نفر در حوزه انتخابیه شوش انصراف خود را از نامزدی در مجلس اعلام کرده‌اند.

تشکیل پرونده تخلف انتخاباتی برای 8 نفر در ایذه

فیصل مزرعه رئیس دادگستری ایذه، اظهار کرد: تاکنون 8 نامزد انتخابات یازدهیمن دوره مجلس به دلیل نقض ماده 61 قانون انتخابات مرتکب تخلف انتخاباتی شدند و برای آن‌ها پرونده تشکیل شده است.

وی افزود: تطمیع مردم برای رأی دادن یک تخلف انتخاباتی است و ستاد کباب‌خوران نیز یکی از مصداق‌های تطمیع است که برای نامزد مورد نظر پرونده تشکیل شده‌است.

مزرعه گفت: سه نفر از طرفداران یکی از نامزدها به دلیل برگزاری کارناوال انتخاباتی بازداشت شدند که به قید وثیقه آزاد شدند اما به پرونده آن‌ها رسیدگی می‌شود.

دستگیری 17 هوادار چند نامزد در مسجدسلیمان

سعید حاجیان فرماندار شادگان اظهار کرد: 17 نفر از هواداران چند نامزد به دلیل تخلفات انتخاباتی با دستور قضایی دستگیر و بازداشت شدند.

فروریختن جایگاه سخنرانی یک داوطلب در شوش

شب گذشته در برنامه سخنرانی یکی از نامزدهای انتخاباتی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شوش جایگاه سخنرانی درحالی‌که تعداد قابل توجهی از همراهان و هوادار روی آن بودند به یک‌باره فروریخت.

 

منبع: فارس نیوز
برچسب ها :
aroostakhfif/zir khabar.mashhad
کفش فوق العاده آدیداس drtakhfif/shiraz drtakhfif/karaj drtakhfif/tehran
نیازمندی ها