امروز چهارشنبه 13 فروردين 1399

ساختمان پزشکان

drtakhfif/bala khabar
زمان انتشار: سه شنبه 29 بهمن 1398

بی توجهی به ظرفیت باغداری و گردشگری کاکان در سال های اخیر خطر تزویر به شدت احساس می شود

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج مهدی روشنفکر در نطق انتخاباتی خود در جمع مردم منطقه کاکان با بیان اینکه کاکان یکی از مناطق خوش آب و هوا در استان کهگیلویه و بویراحمد و به نوعی در جنوب و جنوب غربی کشور است اظهار کرد: کاکان قبل از هر چیز یک منطقه گردشگری است که باید سرمایه‌گذاری بیشتر و بهتری در این حوزه صورت می‌گرفت.

وی با بیان اینکه مردم کاکان مردمی سخت‌کوش و زحمت‌کش بوده که فرهنگ کار به خوبی در آن نهادینه شده است ابراز کرد: اگر به کاکان توجه بیشتری می‌شد در سه حوزه کشاورزی و دامداری و گردشگری اکنون شاهد رونق بیشتر تولید در این منطقه بودیم.

روشنفکر به باغداری در کاکان هم اشاره کرد و گفت: ظرفیت باغداری کاکان بی‌مثال است و باید در کنار آن به فکر صنایع تبدیلی و فراوری بود اگر در کنار تجربه باغدار کاکانی دیگر ملزومات صادرات از جمله فضای سردخانه به اندازه کافی و صنایع فرآوری و بسته‌بندی وجود داشت کاکان در امر صادرات محصولات باغی حرف‌های زیادی برای گفتن داشت که متاسفانه اکنون این گونه نیست و دلالان همچنان جولان می دهند و دسترنج باغدار کاکانی مثل همیشه به باد می‌رود.

وی با بیان اینکه نیازهایی مثل آب و برق و جاده حق همه است و باید به فکر کارهای بزرگتر در مناطقی مثل کاکان بود اظهار کرد: در دوره خشکسالی هیچ منطقه‌ای به اندازه کاکان سختی متحمل نشد چرا که کشاورز و باغدار کاکانی با مرارت و سختی باغات خود را در طول سال‌های سال حفظ کرده و باید کاری کرد که در هنگامه خشکسالی و بحران‌ها به باغدار و کشاورز کاکانی چنین فشار و سختی وارد نشود.

روشنفکر در ادامه با انتقاد شدید از تخریب‌هایی که علیه وی و جریان ندای وحدت می‌شود ابراز کرد: به اسم ما درگیری ایجاد می‌کنند و کارهایی انجام می‌دهند که در شان یک مسلمان نیست و این اقدامات برای نظام هزینه دارد.

این کاندیدای انتخابات با بیان اینکه جریان ندای وحدت کاملا مطیع امر رهبری است و در انتخابات فرمایشات رهبری را سرلوحه کار قرار می‌دهد افزود: همه را به قانون‌مداری دعوت می‌کنم و معتقدم دود این کارها به چشم خودشان می‌رود.

وی گفت: مگر چه خطری این افراد را تهدید می‌کند که چنین روی به تخریب و قانون شکنی و دسیسه آورده‌اند امروز از سه ضلع زر و زور و تزویر خطر تزویر و دسیسه را برای از میدان به در کردن رقبا بیشتر از هر چیز دیگر می‌بینم.

انتهای پیام/

منبع: فارس نیوز
برچسب ها :
aroostakhfif/zir khabar.mashhad
کفش فوق العاده آدیداس drtakhfif/shiraz drtakhfif/karaj drtakhfif/tehran
نیازمندی ها