امروز چهارشنبه 14 خرداد 1399

ساختمان پزشکان

drtakhfif/bala khabar
زمان انتشار: پنج شنبه 16 آبان 1398

تابش حرکت بازیکن کاله هواداران را تحریک کرد به آینده والیبال سپاهان امیدوارم

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، مسعود تابش بعد از شکست تیم والیبال سپاهان مقابل شهرداری گنبد اظهار داشت: تیم ما خیلی خوب بازی کرد. بازی برد و باخت دارد و یک سرویس یا یک امتیاز ممکن بود ما را برنده کند.

مدیرعامل باشگاه سپاهان افزود: به تیم خسته نباشید می‌گویم. بازیکنان و کادر فنی زحمت خود را کشیدند. از باخت تیم ناراحت نیستم و به آینده این تیم خیلی امیدوارم.

وی اظهار داشت: تیم میانگین سنی پایینی دارند. البته بازیکنان باتجربه‌ای مانند جلالی، وادی و مباشری را در تیم داریم و در آینده حرف‌های زیادی برای گفتن داریم.

تابش در مورد اتفاقات بازی گذشته که سبب محرومیت هواداران سپاهان شد گفت: بی‌اخلاقی را تأیید نمی‌کنیم. بازیکن ملی‌پوش کاله حرکات زشتی را انجام داد و هواداران را تحریک کرد که در شأن بازیکن ملی‌پوش نیست.

مدیرعامل باشگاه سپاهان ادامه داد: قطعا با سرمشوق‌ها صحبت می‌کنیم زیرا تیم متضرر می‌شود. هواداران باید بدانند این‌جا با ورزشگاه فوتبال متفاوت است و کوچک‌ترین حرف و حرکت انعکاس شدیدی خواهد داشت.

وی افزود: بعد از چند ساعت اعلام شد هواداران محروم شدند. انتظار داشتیم بعد از بررسی علت، اقدام می‌کردند. اگر هواداران حضور داشتند، شرایط میزبانی متفاوت می‌شد. میزبانی از ما گرفته شد و امیدواریم این حواشی را در ورزش نداشته باشیم.

تابش با اشاره به این‌که هواداران باید فقط تیم خود را تشویق کنند، گفت: می‌خواهیم به والیبال استان و کشور کمک کنیم اما امروز نیز یک حرکت دیگر را از بازیکن شهرداری گنبد دیدیم و ناظر باید به این موضوع رسیدگی کند.

انتهای پیام/63090/ن

منبع: فارس نیوز
برچسب ها :
aroostakhfif/zir khabar.mashhad
کفش فوق العاده آدیداس drtakhfif/shiraz drtakhfif/karaj drtakhfif/tehran
نیازمندی ها