امروز جمعه 20 تير 1399

ساختمان پزشکان

drtakhfif/bala khabar
زمان انتشار: پنج شنبه 8 خرداد 1399

تاکید رئیس علوم پزشکی مبنی بر الزام استفاده از ماسک در مترو شیراز

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، مهرزاد لطفی در نشست ستاد مدیریت بیماری کووید ۱۹ در دانشگاه علوم پزشکی شیراز رعایت پروتکل‌های بهداشتی را برای ارائه‌دهندگان خدمات و مردم با هدف پیشگیری از شیوع بیشتر کروناویروس، یک الزام دانست و اظهار داشت: که رعایت دستورالعمل‌ها در پیشگیری از شیوع بیشتر کرونا بسیار تأثیرگذار است.

وی با تأکید بر اینکه مردم باید اصول بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی را در تمام شرایط و مکان‌ها مد نظر داشته باشند، تأکید کرد، با توجه به راه اندازی مجدد سیستم حمل و نقل عمومی از سوی شهرداری، مردم باید اصول بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کرده و شهرداری نیز با مشارکت بخش خصوصی فرآیندی برای توزیع یا فروش ماسک بین مسافران پیش‌بینی و اعمال کند.

لطفی همچنین گفت: با توجه به بازگشایی دانشکده‌ها و خوابگاه‌ها، برای قطع زنجیره انتقال کروناویروس، برنامه ریزی برای انجام نمونه گیری از کارکنان شاغل در مراکز آموزشی، دانشگاه و دانشجویان مستقر در خوابگاه‌ها در دستور کار قرار گرفته است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز اضافه کرد: لازم است با هدف از سَرگیری فعالیت‌های درمانگاه های خصوصی، بر اساس نظر معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی، فعالیت شبانه روزی درمانگاه های منتخب برنامه ریزی شود.

وی با اشاره به بازگشت شرایط کار ادارات به دوره قبل از شیوع و همه‌گیری کروناویروس، از 10 خردادماه، توجه بیشتر و دقیق‌تر دوایر مختلف به اجرای اقدامات پیشگیرانه را خواستار شد.

انتهای پیام/

منبع: فارس نیوز
برچسب ها :
aroostakhfif/zir khabar.mashhad
کفش فوق العاده آدیداس drtakhfif/shiraz drtakhfif/karaj drtakhfif/tehran
نیازمندی ها