امروز یکشنبه 4 آبان 1399

ساختمان پزشکان

drtakhfif/bala khabar
زمان انتشار: سه شنبه 21 مرداد 1399

ترویج حجاب و کارآمدسازی نظام اداری اولویت بسیج ادارات باشد

به گزارش سرویس اجتماعی خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه فجر فارس، حجت‌الاسلام و المسلمین سیدکاظم موسوی طی نشستی مشترک با رئیس سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه فجر فرا رسیدن عید سعید غدیر را گرامی داشت و گفت: عید غدیر یکی از مهم‌ترین اعیاد اسلامی است و تقریباً بر هیچ عیدی به اندازه غدیر تأکید نشده است.

وی اهمیت توجه به آموزه‌های دینی از جمله رعایت حجاب اسلامی را در ادارات یادآور شد و افزود: باید توجه بیشتری به مسائل عفاف و حجاب در ادارات شود و سازمان بسیج ادارات نیز می‌تواند به این قضیه ورود و نقش ایفا کند.

موسوی به نقش بسیج ادارات در کارآمدسازی نظام اداری پرداخت و افزود: بسیج ادارات بازوی خوبی برای مدیران دستگاه‌ها در جهت خدمت‌رسانی مضاعف به مردم هست که مدیران باید از این ظرفیت به نحو مطلوب استفاده ببرند.

رئیس کل دادگستری فارس به ارائه گزارشی از وضعیت پرونده‌های قضایی استان پرداخت و گفت: بیشترین جرمی که در استان فارس رخ می‌دهد، توهین است که به نظر می‌رسد در این زمینه باید مجموعه‌ای از کارهای فرهنگی انجام داد و بسیج ادارات می‌تواند اقدامات فرهنگی متناسب در ارتباط با ترویج اخلاق میان کارمندان انجام دهد.

موسوی همچنین اهمیت توجه به فضای مجازی را متذکر شد و ادامه داد: بسیج ادارات در زمینه فضای مجازی ورود کند چرا که نباید این میدان را برای دشمنان خالی نگه داریم.

وی با تأکید بر اینکه باید مطالب آموزشی، فرهنگی و اجتماعی و اخلاقی به خصوص در حوزه خانواده را به‌ صورت گسترده در جامعه و فضای مجازی نشر دهیم، گفت: البته در این زمینه می‌توان هم‌اندیشی‌های مختلف با سازمان‌ها و ادارات مختلف برگزار کرد تا بتوانیم از ظرفیت آنان بهره جوییم.

رئیس سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه فجر فارس نیز هدف از این دیدار را اعلام آمادگی جهت هرگونه همکاری با دستگاه قضا برشمرد و گفت: با ظرفیتی که سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه دارد، می‌تواند یاری‌گر دستگاه قضا در انجام رسالت‌ها و وظایفش باشد.

جواد قناعتی با بیان اینکه سازمان بسیج ادارات در تمام اداره‌ها و دستگاه‌های مختلف پایگاه دارد، گفت: سازمان بسیج ادارات رسالت‌های مختلفی را دنبال می‌کند که از جمله آنها می‌توان به  توانمندسازی کارکنان و سالم‌سازی سیستم اداری با استفاده از ظرفیت‌های مختلف اداری و قضایی اشاره کرد.
انتهای پیام/ س

منبع: فارس نیوز
برچسب ها :
aroostakhfif/zir khabar.mashhad
کفش فوق العاده آدیداس drtakhfif/shiraz drtakhfif/karaj drtakhfif/tehran
نیازمندی ها