امروز چهارشنبه 25 تير 1399

ساختمان پزشکان

drtakhfif/bala khabar
زمان انتشار: دوشنبه 9 تير 1399

تشکیل شعبه حل اختلاف ویژه میراث فرهنگی در شیراز

 به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی اداره‌کل میراث فرهنگی فارس، حجت‌الاسلام‌ سیدکاظم موسوی طی نشست مشترک با مدیرکل میراث فرهنگی فارس که به مناسبت هفته قوه قضائیه انجام شد، ضمن گرامیداشت شهید بهشتی و شهدای قوه قضائیه، این هفته را یادآور نام و یاد آن شهیدان مظلوم و تذکری برای حرکت در مسیر عدالت دانست.

موسوی با اشاره به لزوم همکاری و تعامل هر چه بیشتر بین دو نهاد، پیشنهاد تشکیل شعبه حل اختلاف در موضوعات و دعاوی میراث‌فرهنگی، حریم و عرصه‌های تاریخی، پایگاه‌های جهانی میراث‌فرهنگی، مباحث گردشگری و صنایع‌دستی را مطرح و بر ضرورت رسیدگی دقیق به پرونده‌ها تأکید کرد.

رئیس‌کل دادگستری فارس گفت: حفظ، مرمت، احیا، ثبت و معرفی این آثار که میراث ارزشمند پیشینیان و موجب هویت و افتخار آیندگان است با همت مسئولان و مشارکت مردم، میسر می‌شود.

موسوی با تاکید بر اینکه باید به میراث ‌فرهنگی و جاذبه‌های گردشگری فارس توجه ویژه داشت، بر حفظ، احیاء و مرمت آثار و معرفی مفاخر و نام‌آوران این دیار تاکید کرد.

مصیب امیری، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس نیز در این دیدار به بیان فعالیت‌های این اداره کل پرداخت و آمادگی خود را برای هرگونه همکاری با دادگستری فارس اعلام کرد.

انتهای پیام/ س

منبع: فارس نیوز
برچسب ها :
aroostakhfif/zir khabar.mashhad
کفش فوق العاده آدیداس drtakhfif/shiraz drtakhfif/karaj drtakhfif/tehran
نیازمندی ها