امروز جمعه 20 تير 1399

ساختمان پزشکان

drtakhfif/bala khabar
زمان انتشار: دوشنبه 9 تير 1399

تشکیل کارگروه مطالعات اراضی و املاک در مجمع نمایندگان استان تهران

علی خضریان سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس در تشریح جلسه امروز (دوشنبه 9 تیر) اظهار داشت: سومین نشست مجمع نمایندگان استان تهران به ریاست حجت‌الاسلام تقوی و با حضور محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

وی افزود: پس از سخنان خارج از دستور تعدادی از نمایندگان حاضر، در ابتدا نمایندگان گزارشی را درخصوص بازدید روز گذشته از مناطق شهر ری، فشافویه و حسن آباد ارائه کردند و مقرر شد در رابطه با رفع مشکلات رویت شده، بحث و بررسی‌هایی صورت گیرد.

سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس تصریح کرد: در این نشست مقرر شد تا برای شناخت بیشتر نمایندگان با موضوعات کلان، پنهان و آشکار شهر تهران، جلسه ای با حضور محمدباقر قالیباف رئیس مجلس جهت بررسی آسیب‌های اجتماعی، محیط زیستی و عمرانی برگزار شود.

خضریان اظهار داشت: طراحی سامانه‌ای برای ارتباط مردمی مجمع نمایندگان از موضوعات دیگری بود که در این جلسه مصوب شد و پس از حل مسائل زیربنایی به سرعت آغاز به کار خواهد کرد تا کاری ماندگار برای مجمع نمایندگان استان در دوره‌های دیگر مجلس هم باشد، ضمن اینکه می‌تواند الگویی برای تمامی استان‌های کشور باشد تا مردم به راحتی مسائل و مشکلاتشان را با نمایندگان در میان بگذارند.

وی افزود: نمایندگان در این نشست تاکید کردند که وجود سامانه ارتباط مردمی نباید مانع حضور نمایندگان در محلات و مناطق مختلف شهر باشد، از این رو مقرر شد نمایندگان با یک برنامه مشخص در مساجد هر منطقه با رویکرد مسجد محوری در جهت ارتباط با مردم و شنیدن مشکلات آنها حضور یابند. همچنین مقرر شد کارگروه مطالعات اراضی و املاک تهران تشکیل شود.

سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس درباره دیگر مصوبه جلسه امروز این مجمع تصریح کرد: در این نشست مقرر شد، نمایندگان مجمع استان تهران در کنار بازدید و برنامه‌های خارج از مجلس، جلسات رسمی مجمع را به صورت هر ۱۵ روز یکبار بعد از نماز مغرب و عشا در روزهای دوشنبه برگزار کنند.

انتهای پیام/ 

منبع: فارس نیوز
برچسب ها :
aroostakhfif/zir khabar.mashhad
کفش فوق العاده آدیداس drtakhfif/shiraz drtakhfif/karaj drtakhfif/tehran
نیازمندی ها