امروز سه شنبه 24 تير 1399

ساختمان پزشکان

drtakhfif/bala khabar
زمان انتشار: شنبه 25 آبان 1398

توزیع 22 تریلر سیمان رایگان در مناطق سیل زده چهارمحال و بختیاری

سهراب رئیسی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد گفت: با توجه به سیل اخیر در فروردین‌ماه در چهارمحال و بختیاری بنیاد مستضعفان یک‌هزار و 500 تن سیمان رایگان از محل کارخانه نهاوند به مناطق سیل‌زده جهت بازسازی و احداث مسکن‌های جدید اختصاص داده است.

مدیرکل بنیاد مسکن چهارمحال و بختیاری بیان کرد: سهمیه اختصاص یافته در قالب 22 تریلر سیمان به میزان 554 تُن به استان منتقل و در شهرستان‌های بن، بروجن، اردل، کوهرنگ، کیار و فارسان توزیع شد؛ تلاش شد تا قبل از شروع سرما و بارندگی‌ها تسهیلات لازم جهت بازسازی واحدهای خسارت دیده پرداخت شود.

وی با بیان اینکه برای جبران خسارت سیل فروردین‌ماه تسهیلات لازم برای تعداد 295 واحد احداث شهری و تعداد 476 واحد احداثی روستایی و تعداد یک‌هزار و 955 واحد تعمیراتی تخصیص یافت، خاطرنشان کرد: سقف تسهیلات فردی احداثی بازسازی در شهرها 500میلیون ریال و در روستاها 400میلیون ریال و سقف تسهیلات تعمیراتی بازسازی نیز 150میلیون ریال‌ است.

رئیسی اضافه کرد: علاوه‌بر آن به واحدهای احداثی در شهرها 120 میلیون ریال، به هر واحد احداثی در روستاها 100 میلیون ریال و به واحدهای تعمیراتی نیز تا سقف 50 میلیون ریال کمک بلاعوض اختصاص داده می‌شود.

انتهای پیام/68026/م/و

منبع: فارس نیوز
برچسب ها :
aroostakhfif/zir khabar.mashhad
کفش فوق العاده آدیداس drtakhfif/shiraz drtakhfif/karaj drtakhfif/tehran
نیازمندی ها