امروز چهارشنبه 30 بهمن 1398

ساختمان پزشکان

drtakhfif/bala khabar
زمان انتشار: پنج شنبه 16 اسفند 1397

تکذیب ادعای قبلی گودرزی و شفیعی تعرفه گرمسیری رستم امسال تصویب شد رادیو ممسنی

تکذیب ادعای قبلی گودرزی و شفیعی/تعرفه گرمسیری رستم امسال تصویب شد / رادیو‌ ممسنی

“خبر نورآباد”سرویس اجتماعی:به گزارش «پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت» مطابق این تصمیم، طبقه‌بندی گرمسیری، مدت و دوره زمانی آن در شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل (استان اصفهان) و شهرستان پلدختر (استان لرستان) و شهرستان رستم (استان فارس) به شرح جدول زیر تعیین می‌شود:

تکذیب ادعای گودرزی و شفیعی/تعرفه گرمسیری رستم امسال تصویب شد

براساس این مصوبه، بارمالی ناشی از اجرای این تصویب‌نامه از محل منابع مندرج در ماده (۸) قانون هدفمند کردن یارانه‌ها – مصوب ۱۳۸۸- با رعایت سقف مقرر در قوانین بودجه سالانه کل کشور تأمین می‌شود.

این در حالی است که قبلا نوذر شفیعی در سال پایانی نمایندگی خود با نصب بنر در شهر نورآباد و مسعود گودرزی با انتشار یک مطلب در کانال تلگرامی خود در اوایل نمایندگی خود ،خبر تصویب گرمسیری شدن تعرفه برق این شهرستان را به اطلاع عموم مردم رسانده و مدعی تصویب این طرح در راستای پیگیری های مداوم و مستمر خود شده بودند و این مصوبه به نوعی تکذیب کننده ادعاهای قبلی این دو نماینده میباشد، چرا که پس از اطلاع رسانی های هر دو نماینده این تعرفه لحاظ نشد و حال باید منتظر ماند که امسال هیات دولت به وعده خود عمل میکند یا خیر.

تکذیب ادعای گودرزی و شفیعی/تعرفه گرمسیری رستم امسال تصویب شد

البته پیگیری و نامه نگاری از سوی هر دو نماینده مجلس صورت گرفته است، اما اعلام پایان کار برای ثبت در رزومه فعالیت های خود با انتشار این مصوبه هیات دولت تکذیب میشود.

تکذیب ادعای گودرزی و شفیعی/تعرفه گرمسیری رستم امسال تصویب شد

البته مصوبه سال ۹۷ را بعضی از حامیان گودرزی نتیجه پیگیری های وی اعلام کرده اند در حالی که قبلا در سال ۹۵ نیز از سوی کانال تلگرامی وی اعلام شده بود که پیگیری ها پاسخ داده و تعرفه گرمسیری شده است اما در چند سال اخیر این تعرفه علی رغم اعلام هر دو نماینده ذکر شده برای شهرستان رستم اعمال نشده بود.

سوال اینجاست: چطور مصوبه تصویب شده بود و هر دو نماینده ان را نتیجه پیگیری خود میدانند اما تا کنون این مصوبه اعمال نشده بود؟

.

منبع خبر: خبرنورآباد

برچسب ها :
aroostakhfif/zir khabar.mashhad
کفش فوق العاده آدیداس drtakhfif/shiraz drtakhfif/karaj drtakhfif/tehran
نیازمندی ها