امروز چهارشنبه 14 خرداد 1399

ساختمان پزشکان

drtakhfif/bala khabar
زمان انتشار: پنج شنبه 16 آبان 1398

تیم فوتبال بویراحمد در اندیشه غلبه بر پرسپولیس دزفول حضور افشاریان در کنار تیم اثرگذار است

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج تیم فوتبال بویراحمد یاسوج که در رقابتهای لیگ دسته سوم  فوتبال کشور حضور دارد اکنون با حمایت هواداران و همچنین با پشتیبانی خوب مالک این تیم دکتر محمود رستمی که از سرمایه شخصی خود برای موفقیت فوتبال یاسوج هزینه می کند در رده دوم جدول این مسابقات در گروه خود قرار دارد.

تیم فوتبال بویراحمد که پشتیبانی هیچ یکی از دستگاه‌های استان را ندارد تنها با همت عالی مالک تیم و تعصب بازیکنان تیم که با دل و جان برای موفقیت فوتبال یاسوج هم قسم شده اند اکنون بیش از هر زمان به حمایت هواداران نیاز دارد.

تیم بویراحمد این هفته روز پنچ شنبه 16 آبان در دزفول در حالی به مصاف تیم پرسپولیس دزفول می رود که تیم دزفولی در رده سوم جدول و پشت سر تیم  بویراحمد قرار دارد.

در همین خصوص حسین حجازی پور کاپیتان تیم بویراحمد در گفت وگو با خبرنگار ما با اشاره به این که مالک تیم برای بازیکنان و مجموعه تیم سنگ تمام گذاشته است اظهار کرد: تیم داری سختی های خود را دارد و تیم بویراحمد هم با همه سختی های تیمداری توسط دکتر رستمی اداره می شود.

وی با بیان این که مالک تیم اجازه نمی دهد هیچ گونه سختی را تحمل کنیم افزود: اما با همه این تفاسیر باید به چنین افرادی کمک شود.

حجازی پور از آمادگی تیم برای رویارویی با تیم پرسپولیس درفول خبر داد و گفت: بازیکنان تیم هم قسم شده اند تا با غلبه بر این تیم خوب صدر جدول لیگ را تصاحب کنیم.

وی به تاثیر حضور رئیس هیات فوتبال استان در کنار تیم اشاره کرد و گفت: با توجه به جایگاهی که خداداد افشاریان در فوتبال ایران دارد حضور وی در کنار تیم موجب خواهد شد تا هم قوت قلبی برای بازیکنان باشد و هم کسی نتواند در حق تیم بویراحمد اجحاف کند همچنان که وی در سال های گذشته نیز در کنار تیم شهرداری بود.

انتهای پیام/2571

منبع: فارس نیوز
برچسب ها :
aroostakhfif/zir khabar.mashhad
کفش فوق العاده آدیداس drtakhfif/shiraz drtakhfif/karaj drtakhfif/tehran
نیازمندی ها