امروز یکشنبه 4 آبان 1399

ساختمان پزشکان

drtakhfif/bala khabar
زمان انتشار: سه شنبه 21 مرداد 1399

ثبت نام در جشنواره قرآن دانشگاه پیام نور تا پایان شهریورماه برگزاری جشنواره به صورت مجازی

محمدهادی امین ناجی معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه پیام نور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، با بیان اینکه جشنواره قرآن این دانشگاه به صورت مجازی برگزار خواهد شد،‌گفت: دانشجویان دانشگاه پیام نور در سراسر کشور می‌توانند برای شرکت در جشنواره قرآن تا پایان شهریورماه اطلاعات هویتی خود را در سایت دانشگاه ثبت کنند. شرکت در این جشنواره برای همه دانشجویان بلامانع است.

* برگزاری جشنواره در مرحله اول به صورت انفرادی بین مراکز دانشگاهی خواهد بود

وی افزود: این جشنواره در مرحله اول به صورت انفرادی بین مراکز دانشگاهی در استان‌ها برگزار خواهد شد به طوری که نحوه برگزاری این  جشنواره در قالب ۶ بخش و ۳۱ رشته خواهد شد.

* برگزاری جشنواره قرآنی پیام نور به میزبانی استان یزد در آذر ماه سال جاری

امین‌ناجی تصریح کرد: جشنواره قرآنی دانشگاه پیام نور به میزبانی استان یزد در آذر ماه سال جاری به صورت مجازی برگزار می‌شود البته پیش بینی هایی برای شرکت پذیرفته‌شدگان جدیدی که در نیم‌سال تحصیلی مهرماه ثبت‌نام می‌کنند نیز در نظر گرفته ایم.

* برگزاری جشنواره با رویکرد کارآفرینی‌های قرآنی و برگزاری دوره‌های کارآفرینی 

معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه پیام نور اضافه کرد: این جشنواره با رویکرد کارآفرینی‌های قرآنی و همچنین برگزاری دوره‌های کارآفرینی در حوزه قرآن برگزار می‌شود به طوری که منتخبین کشوری می‌توانند از بازارچه کارآفرینی قرآن استفاده کنند این در حالی است که سال گذشته در جشنواره بیست‌و سوم که در استان کرمان برگزار شد کارگاه‌های هم‌اندیشی به تخصیص موضوع به اجرا درآمد که امسال نیز در جشنواره قرآنی از تجربیات جشنواره سال گذشته استفاده می‌شود.

انتهای پیام/

 

منبع: فارس نیوز
برچسب ها :
aroostakhfif/zir khabar.mashhad
کفش فوق العاده آدیداس drtakhfif/shiraz drtakhfif/karaj drtakhfif/tehran
نیازمندی ها