امروز دوشنبه 23 تير 1399

ساختمان پزشکان

drtakhfif/bala khabar
زمان انتشار: یکشنبه 10 آذر 1398

جهانی نیم فصل از صنعت نفت جدا می شوم

میلاد جهانی  هافبک تیم فوتبال صنعت نفت آبادان امشب در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خصوص غیبتش در چند بازی اخیر این تیم اظهار کرد: غیبت من در ترکیب تیم به طور 100 درصد با تصمیم سرمربی تیم بوده است و از دلیل آن بی خبرم.

وی افزود: پس از آنکه در بازی مقابل تراکتور دو پاس گل دادم دیگر از من استفاده نشد و نسبت به تعداد بازی‌هایی که انجام دادم بیشترین مشارکت را در گل‌های تیم داشتم، ولی نمی‌دانم چرا پس از آن در ترکیب تیم قرار نگرفتم.

هافبک تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در خصوص مسائل مالی این باشگاه تصریح کرد: تا این لحظه هنوز پولی به من و سایر بازیکنان داده نشده، اما این مسائل همیشه وجود دارد و قابل حل است.

جهانی در خصوص عدم استفاده اسکوچیچ از وی در ترکیب تیم، آن را ناشی از یک مشکل شخصی دانست و عنوان کرد: من مشکلی با این مربی نداشته‌ام اما شاید کسی در مورد من مطالبی خلاف واقعیت گفته باشد که نظر سرمربی در مورد من تغییر کرده باشد.

وی با بیان اینکه هیچ مربی بهترین پاسور خود را از ترکیب بیرون نمی‌گذارد، گفت: به باشگاه اعلام کرده‌ام که با شروع نقل و انتقالات نیم فصل از صنعت نفت جدا می‌شوم.

هافبک تیم فوتبال صنعت نفت آبادان بیان کرد: هنوز با هیچ باشگاهی صحبت نکرده‌ام و از هیچ باشگاهی نیز پیشنهاد ندارم، اما تصمیم خودم را گرفتم و جدایی‌ام از صنعت نفت قطعی است.

جهانی در خصوص پیروزی امروز تیمش یادآور شد: امروز در مقابل تیم شایسته شهر خودرو که از مربی خوبی بهره می‌برد خیلی خوب بازی کردیم و توانستیم امتیاز کامل را بگیریم و بالای جدول بمانیم.

انتهای پیام/72013/

منبع: فارس نیوز
برچسب ها :
aroostakhfif/zir khabar.mashhad
کفش فوق العاده آدیداس drtakhfif/shiraz drtakhfif/karaj drtakhfif/tehran
نیازمندی ها