امروز جمعه 9 خرداد 1399

ساختمان پزشکان

drtakhfif/bala khabar
زمان انتشار: جمعه 17 آبان 1398

حجت الاسلام صباحی امام جمعه کازرون شد

به گزارش خبرگزاری فارس از کازرون، در نشست شورای اداری شهرستان کازرون که صبح امروز برگزار شد، حجت‌الاسلام محمد صباحی به عنوان امام جمعه جدید این شهرستان معرفی شد.

صباحی در سخنانی با بیان اینکه اگر تلاش‌ها باعث تقویت بصریت و ادامه راه شهدا شود ارزش دارد، گفت:  تریبون نماز جمعه باید باعث آرامش و وقار و قلب شهر باشد و آرامش حول آن ایجاد کند که می‌طلبد همه با همکاری خود این امر را تقویت کنند.

امام جمعه کازرون افزود: من دست پروده مردم این شهر بوده و تعلق عمیقی به کازرون دارم.

نماینده مردم شهرستان‌های کازرون و کوه‌چنار در مجلس شورای اسلامی نیز در سخنانی با گرامی‌داشت یاد شهید خرسند اظهار داشت:  مهمترین وظیفه امام جمعه را امربه معروف و نهی از منکر و توصیه به تقوی الهی است.

حسین رضازاده با بیان اینکه امیدوارم بتوانیم منتظران واقعی امام عصر(عج) باشیم افزود: باید تملق و دروغ، ریا، دورویی و از همه مهمتر عوام‌فرابیبی ریشه کن شود چرا که این عوامل مانع ظهور هستند.

وی عمل به رعایت احکام اسلامی و انسانی را عوامل موثر در حل مشکلات جامعه دانست و اظهار امیدواری کرد که با رعایت این مسائل مشکلات ریشه‌کن شود.

فرماندار شهرستان کازرون نیز با اشاره به صف‌کشی‌های دشمنان در مقابل انقلاب اسلامی اظهار داشت: انقلاب اسلامی در دست مردم است و از این رو این دشمنی‌ها نمی‌تواند آسیبی به آن وارد کند.

داریوش دهقان با بیان اینکه مردم در راس انقلاب اسلامی هستند، گفت: عمومی کردن این انقلاب به دست روحانیون بوده و به این منظور دشمنان سعی در ایجاد شکاف در بین مردم و روحانیون دارند.

دهقان تصریح کرد: دشمنان انقلاب با برنامه‌ریزی سعی در حذف روحانیون از جامعه داشته و چنانچه دوستدار انقلاب هستیم تمام قد باید از روحانیون حمایت کنیم.

وی افزود: دشمنان سعی در کم کردن محبوبیت روحانیون دارند چرا که اگر این‌چنین شود چیزی برای انقلاب باقی نمی‌ماند.

انتهای پیام/

منبع: فارس نیوز
برچسب ها :
aroostakhfif/zir khabar.mashhad
کفش فوق العاده آدیداس drtakhfif/shiraz drtakhfif/karaj drtakhfif/tehran
نیازمندی ها