امروز یکشنبه 4 آبان 1399

ساختمان پزشکان

drtakhfif/bala khabar
زمان انتشار: سه شنبه 21 مرداد 1399

حذف رانت های انحصاری در سینماهای فارس گامی مهم در مسیر توسعه فرهنگی سومین حرم اهل بیت ع

سرویس فرهنگی خبرگزاری فارس؛ شیراز| مراجعه به نقشه راه گفتمان سومین حرم اهل بیت(ع) در کلان‌شهر شیراز و استان فارس، دنبال‌کنندگان مسیر توسعه و پیشرفت استان و شیراز را به زوایای تاریک و روشنی می رساند که بررسی هر زاویه نیازمند فرصتی خاص و وسیع است.

پس از گذشت ۱۲ سال از سفر تاریخی رهبری معظم انقلاب(دامت برکاته) و مزین شدن شهر شیراز به سومین حرم اهل بیت(ع) همچنین برگزاری جلسات و نشست‌ها و پیگیری متعدد در خصوص تحقق این گفتمان، هم چنان این لنگر، منتظر آرام شدن ساحلی است که امنیتش با اقدامات و فعالیتهای موازی یا متقابل و خودزنی و دیگرزنی‌ها حاصل نشده و به انجام نرسیده است.

رانت‌های انحصاری در عرصه‌های مختلف فرهنگی، چگونگی عملکرد و سیاست‌گذاری و کارایی برخی نهادها در جلسات شش دستگاه، پررنگ‌بودن نگاه تجاری و اقتصادی در مجموعه‌های فرهنگی و اولویت بودن گردش اقتصادی از جمله موانعی است که فراهم شدن مقدمات و ریل‌گذاری این مسیر را به تعویق انداخته است.

به اذعان برخی از مدیران استانی از جمله مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی همه دستگاه‌های فرهنگی باید یک‌صدا و با یک شعار بحث فرهنگ را به شکلی درخور و در شأن سومین حرم اهل بیت(ع) دنبال کنند تا نتیجه‌ای که مدنظر است، حاصل شود

منبع: فارس نیوز
برچسب ها :
aroostakhfif/zir khabar.mashhad
کفش فوق العاده آدیداس drtakhfif/shiraz drtakhfif/karaj drtakhfif/tehran
نیازمندی ها