امروز جمعه 9 خرداد 1399

ساختمان پزشکان

drtakhfif/bala khabar
زمان انتشار: جمعه 17 آبان 1398

خراسان جنوبی قهرمان جام خوشه چین کشور شد

به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند، پرونده نخستین دوره مسابقات ورزشی «جام خوشه‌چین» روستائیان و عشایر منطقه پنج کشور با معرفی برترین‌ها در خراسان‌جنوبی بسته شد.

در این ماراتن منطقه‌ای قریب‌بر ۵۰۰ ورزشکار رشته‌های دو ومیدانی، هفت‌سنگ مهارتی، چوبکشی، والیبال و فوتسال استان‌های خراسان‌رضوی، سیستان‌وبلوچستان، خراسان‌شمالی، یزد، خراسان‌جنوبی و کرمان به میزبانی شهرهای قاین و سرایان طی دو روز به رقابت پرداختند.

خراسان‌جنوبی در بخش تیمی مسابقات «جام خوشه‌چین» روستائیان و عشایر منطقه پنج کشور بر سکوی قهرمانی ایستاد، کرمان به نایب‌قهرمانی رسید و خراسان‌رضوی در جایگاه سوم رقابت‌ها قرار گرفت.

بخش بانوان این رویداد ورزش منطقه‌ای به میزبانی شهرستان قاین برگزار شد که در ماده ۱۰۰ متر رشته دو ومیدانی بخش بانوان جام خوشه‌چین منطقه پنج کشور افسانه سبزه‌کار از خراسان‌جنوبی قهرمان شد، آیدا ساداتی از خراسان‌شمالی و نگین عسکری از یزد حائز مقام دوم و سوم شدند و در ماده ۲۰۰۰ متر رقابت‌ها نیز عاطفه میری از خراسان‌جنوبی، ستایش یزدانی از خراسان شمالی و ناهید پورحیدری از کرمان مقامهای اول تا سوم را کسب کردند.

مهدیه طاهری از خراسان‌رضوی بر سکوی قهرمانی هفت‌سنگ مهارتی ایستاد، فرشته ظفری از خراسان‌جنوبی نایب قهرمان شد و زینب مظفری از خراسان‌جنوبی به مقام سوم رسید.

در وزن منفی ۶۵ کیلوگرم مسابقات چوب‌کشی حدیثه اورفی از خراسان‌رضوی، مائده چوپانی از خراسان‌شمالی و سمانه عاقلی از خراسان‌جنوبی رتبه‌های اول تا سوم را به‌دست آوردند و در وزن منفی ۷۵ کیلوگرم رقابت‌ها مریم گوشاسب از کرمان، فاطمه ابراهیمی از خراسان‌رضوی و سعیده پاسبان از خراسان‌‌جنوبی مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

در مسابقات والیبال بانوان جام خوشه‌چین منطقه پنج کشو تیم‌های خراسان شمالی، خراسان رضوی و کرمان به ترتیب در جایگاه اول تا سوم این مسابقات قرار گرفتند و در رقابت‌های فوتسال نیز تیم‌های خراسان‌رضوی، خراسان‌جنوبی و کرمان به ترتیب حائز رتبه‌ها اول تا سوم دست یافتند.

در مراسم اختتامیه جام خوشه‌چین منطقه شرق کشور با حضو معتمدیان استاندار خراسان‌جنوبی، امیرحسنخانی نماینده مجلس شورای اسلامی، حجتی مدیرکل دفتر توسعه ورزش روستایی و عشایری وزارت ورزش و جوانان، عزیزی مدیر کل ورزش و جوانان از نفرات برتر مسابقات ورزشی با لوح، حکم قهرمانی و جوایز نقدی تجلیل به عمل آمد.
انتهای‌پیام/69014/ج/ی

منبع: فارس نیوز
برچسب ها :
aroostakhfif/zir khabar.mashhad
کفش فوق العاده آدیداس drtakhfif/shiraz drtakhfif/karaj drtakhfif/tehran
نیازمندی ها