امروز جمعه 20 تير 1399

ساختمان پزشکان

drtakhfif/bala khabar
زمان انتشار: جمعه 9 خرداد 1399

خودمحوری از کهگیلویه و بویراحمد رخت برمی بندد چشم امید به تحول 2 اسفند

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج؛ انتخابات دوم اسفندماه سال 98 در کل کشور و به تبع در استان کهگیلویه و بویراحمد تا حدود بسیار زایدی خط مرزهای سیاسی کشور و استان را تغییر داد و باید از این پس شاهد تحولات بیشتری چه در حوزه سیاسی و به تبع آن در حوزه‌های دیگر از جمله در بحث مدیریت‌ها باشیم که در این چند سال چالشی بزرگ برای استان بوده است.

در استان کهگیلویه و بویراحمد به دلیل خودمحوری و ترک‌تازی که در این سال‌های اخیر حاکم بود روند خدمت و رفع مشکلات استان تا حدود زیادی در همه ابعاد دچار انسداد شد که در هیچ دوره‌ای چنین وضعیتی که فرد و افراد خومحور رشته کار را به دست گیرند و استان را از روی ریل قانون‌مداری خارج کنند وجود نداشته است.

از استخدام‌های طایفه‌ای و فامیلی آن هم به صورت گسترده گرفته تا ایجاد اختلاف میان مناطق مختلف استان و به کارگیری مدیران ناکاربلد و وابسته و دور زدن قانون در بسیاری از امور تنها بخش کوچکی از مشکلات استان در سال‌های اخیر بوده که بسیاری از جوانان جویای کار و همچنین نخبگان شایسته مدیریت‌ را سرخورده کرد.

اما با انتخابات دوم اسفند و تغییر معادلات اکنون باید شاهد ایجاد روند و وضعیتی متفاوت در استان باشیم که لازم است و باید این مقطع حساس را با ظرافت مدیریت کرد.

ترکیب نمایندگان مردم استان در مجلس تغییر کرده و ترکیب جدید با توجه به جمیع شرایط اجازه خودمحوری را به فرد و افراد خاص در استان نخواهد داد.

از طرف دیگر علاوه بر تغییر در ترکیب نمایندگان مردم استان در مجلس شاهد تغییر حاکمیت گفتمان سیاسی در کشور هم خواهیم بود که استارت آن از انتخابات مجلس زده شد و در روزهای آینده خبرهای بیشتری از این تغییرات خواهیم شنید.

به گزارش فارس، اما در این برهه آن چه که مهم است و همه باید به آن توجه داشته باشند به خصوص در عرصه سیاسی استان پرهیز از هرگونه تنش و تندروی است تا در آینده نه چندان دور با تکیه بر عقلانیت سیاسی استان روی ریل خرد جمعی قرار گرفته و به تدریج مشکلات گذشته که در حوزه‌های مختلف پرشمار است یک به یک با رویکرد عمل به قانون و پرهیز از خودمحوری برطرف شوند.

انتهای پیام/82009

منبع: فارس نیوز
برچسب ها :
aroostakhfif/zir khabar.mashhad
کفش فوق العاده آدیداس drtakhfif/shiraz drtakhfif/karaj drtakhfif/tehran
نیازمندی ها