امروز دوشنبه 23 تير 1399

ساختمان پزشکان

drtakhfif/bala khabar
زمان انتشار: پنج شنبه 8 خرداد 1399

رزمایش همدلی و احسان در گلستان با حضور 132 گروه جهادی و مردمی برگزار شد

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، محمدمهدی سلمانزاده صبح امروز در جمع خبرنگاران استان گلستان اظهار کرد: در راستای تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر کمک به نیازمندان، محرومین و آسیب‌دیدگان ناشی از بیماری کرونا ستاد اجرایی فرمان امام با همکاری گروه‌های جهادی، سمن‌ها و هیئت‌های مذهبی، فعالان اجتماعی و موسسات خیریه اقدام به توزیع بسته‌های معیشتی کرد.

وی تصریح کرد: این بسته‌های معیشتی با عنوان «رزمایش همدلی و احسان» در استان برگزار شد و جوانان در این عرصه نقش بسزایی در توزیع و شناسایی نیازمندان داشتند.

مدیر کل ستاد اجرایی فرمان امام گلستان ادامه داد: در شناسایی نیازمندان، تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی 88 گروه جهادی، 15 موسسه خیریه، 9 هیئت مذهبی و سمن و 20 فعال اجتماعی همکاری داشته و 17 هزار بسته معیشتی در ماه مبارک رمضان بین نیازمندان توزیع کردند.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر استفاده از ظرفیت جوانان خاطرنشان کرد: جوانان در همه عرصه‌ها می‌توانند نقش بسزایی داشته باشند و مسئولان باید با اعتماد به نیروی جوان از  ظرفیت آنها در تمامی عرصه‌ها و حوزه‌ها استفاده کنند.

سلمانزاده گفت: مرحله دوم توزیع بسته‌های معیشتی با رویکرد و روش جدید توسط ستاد اجرایی فرمان امام گلستان آغاز می‌شود که نحوه شناسایی نیازمندان و توزیع این بسته‌ها اطلاع‌رسانی خواهد شد.

انتهای پیام/2307/ر

منبع: فارس نیوز
برچسب ها :
aroostakhfif/zir khabar.mashhad
کفش فوق العاده آدیداس drtakhfif/shiraz drtakhfif/karaj drtakhfif/tehran
نیازمندی ها