امروز جمعه 20 تير 1399

ساختمان پزشکان

drtakhfif/bala khabar
زمان انتشار: دوشنبه 9 تير 1399

شگرد پلیس آگاهی دنا در به دام انداختن سارقین دام

به گزارش خبرگزاری فارس از سی‌سخت، در پی افزایش وقوع سرقت در سطح حوزه استحفاظی فرماندهی شهرستان دنا و شهرستان بویراحمد، مأمورین اگاهی شهرستان دنا حماسه آفریدند و پاتک بسیار سنگینی بر پیکره سارقان وارد کردند.

سرهنگ رستمی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان دنا در گفت‌وگو با فارس گفت: مأمورین جان بر کف پلیس آگاهی شهرستان با هدایت فرمانده شهرستان پس از انجام  کارهای اطلاعاتی یک ماهه و استفاده از منابع و مخبرین نسبت به شناسایی سارقین احشام اقدام و پس از هماهنگی با مقام قضایی و شگردهای خاص پلیسی علیرغم هوشیاری و زیرکی غیرقابل توصیف سارق را دستگیر و پس از انجام تحقیقات گسترده و ارائه مستندات و مدارک بدست آمده سارق لب به اعتراف گشود.

وی گفت: پس از آن مامورین نسبت به شناسایی همدستان و مالخرها و محل‌های اختفا آنها اقدام و طی چند مرحله عملیات غافلگیرانه سه نفر سارق چهار نفر مالخر را دستگیر و تعداد ۱۹۶ راس دام نیز کشف و ضبط،گردید.

 رستمی افزود: همچنین مامورین پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان ضمن هماهنگی با مقام قضایی در راستای برخورد با قاچاقچیان و سوداگران مواد مخدر در حین پایش خودروهای عبوری محور یاسوج به اصفهان  طی ۴۸ ساعت گذشته در سه عملیات جداگانه مقدار ۱۳۴ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک را کشف و ضبط نمودند ک در این راستا ۵ دستگاه خودرو توقیف و ۷ نفر قاچاقچی نیز دستگیر و تحویل مقام قضایی گردید.

انتهای پیام/82009

 

 

 

منبع: فارس نیوز
برچسب ها :
aroostakhfif/zir khabar.mashhad
کفش فوق العاده آدیداس drtakhfif/shiraz drtakhfif/karaj drtakhfif/tehran
نیازمندی ها