امروز جمعه 9 خرداد 1399

ساختمان پزشکان

drtakhfif/bala khabar
زمان انتشار: سه شنبه 12 فروردين 1399

عبور از خط قرمز طرح فاصله گذاری و پلمب واحد صنفی متخلف در کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج ؛ رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۴۴ واحد صنفی متخلف در راستای طرح فاصله گذاری اجتماعی درمرکز استان وسایر شهرستانها شناسایی و پلمب شدند. 

 سالار حسین پور اظهار داشت: بر اساس دستورالعمل‌های اجرایی ستاد ملی مقابله با کرونا و تصمیمات استانی  طرح فاصله گذاری اجتماعی واحدهای غیر ضرور، همچنان تا اطلاع ثانوی تعطیل می باشند.

وی ادامه داد: این طرح همچنان در راستای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا و انجام مسولیت های اجتماعی در سطح استان انجام خواهد پدیرفت.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بیان کرد: بر اساس این طرح تعداد ۲۵۶ فقره بازرسی توسط بازرسان این سازمان و در قالب ۲۴ گشت‌ مشترک با حضور دستگاه های همکار در استان و دیگر شهرستان ها انجام و واحدهای متخلف شناسایی و پلمب شدند.

وی تصریح کرد: طرح فاصله گذاری اجتماعی با توجه به اینکه با سلامت مردم در ارتباط است باید با جدیت توسط کسبه و اصناف اجرا شود.

حسین پور ادامه داد: در همین راستا تعداد ۳۳ فقره فرم گزارس بازرسی توسط بازرسان این سازمان تشکیل و جهت صدور رای نهایی به تعزیرات حکومتی استان ارسال گردید.

انتهای پیام/82009

منبع: فارس نیوز
برچسب ها :
aroostakhfif/zir khabar.mashhad
کفش فوق العاده آدیداس drtakhfif/shiraz drtakhfif/karaj drtakhfif/tehran
نیازمندی ها