امروز چهارشنبه 13 فروردين 1399

ساختمان پزشکان

drtakhfif/bala khabar
زمان انتشار: سه شنبه 29 بهمن 1398

فرمانده سپاه فجر ضرورت امروز جامعه فرهنگی ورود جوانان انقلابی به حوزه کتاب است

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سپاه فجراستان،فرمانده سپاه فجر استان فارس، در آیین رونمایی از کتاب "راه اینجاست"، گفت: تشویق و حمایت از نویسندگان انقلابی که آثار آنان در حوزه کتاب و فرهنگ شاخص و راهنمای علاقمندان به مطالعه است یکی از وظایف مهم مسئولان است.

سردار سید هاشم غیاثی با اشاره به اینکه کتاب راه اینجاست یکی از آثار فرهنگی مفید است، اظهارداشت: کتابی که امروز رونمایی شد یک کتاب جریان ساز در حوزۀ مطالعات انقلاب اسلامی است و البته هر اثری در حوزه کتاب و کتابخوانی باید از سوی اساتید و متخصصان مطالعه و نقد شود و اگر لازم باشد در راستای ارتقای کیفی با انتشار پیوست ها تصحیح شود.

فرمانده سپاه فجر یادآور شد: حمایت از آثار انقلابی در حوزه کتاب و معرفی این آثار شاخص به جامعه یکی از راه های موثر در ارتقاء بیش از پیش سرانۀ مطالعه در کشور است و نقش مسئولان فرهنگی کشور در تحقق این موضوع مهم نباید نادیده گرفته شود.

وی در حاشیه این مراسم و در پاسخ به سئوالات خبرنگاران با تاکید بر اهمیت حضور و نقش آفرینی هر چه بیشتر تفکر انقلابی و بسیجی در حوزه تولید محصولات فرهنگی بخصوص نشر کتاب، گفت: تولید آثار فرهنگی شاخص با موضوع انقلاب اسلامی رسالت مهم نخبگان بسیجی و نویسندگان انقلابی است و در این حوزه، کتاب یکی از تاثیرگذارترین محصولات فرهنگی است.

سردار غیاثی با بیان اینکه انتشار این کتاب و تولیدات محصولات فرهنگی شاخص با موضوع انقلاب اسلامی بدست جوانان نسل سوم و چهارم کشور گُواه سَرزندگی انقلاب اسلامی و استقبال جوانان ایران اسلامی از مفاهیم انقلابی است، افزود: جوانان انقلابی مانند نویسندگان همین کتاب باید در حوزه تحریر کتاب، گفتمان سازی و تعریف مدل انقلابی گری و مطالعه آثار مرتبط با انقلاب اسلامی بیش از پیش بصورت فعال نقش آفرینی کنند.

فرمانده سپاه فجر همچنین با اشاره به موضوع مهم انتخابات مجلس شورای اسلامی در دوم اسفندماه ۱۳۹۸، گفت: حضور گسترده مردم در انتخابات، دشمنان انقلاب اسلامی را نااُمید و دوستداران انقلاب اسلامی را امیدوار می کند، در استان نیز تمام امکانات و زمینه ها برای حضور حداکثری مردم فارس در انتخابات فراهم شده و شاهد حضور گسترده و پُرشور مردم انقلابی فارس، پای صندوق رای خواهیم بود.

انتهای پیام/981008

منبع: فارس نیوز
برچسب ها :
aroostakhfif/zir khabar.mashhad
کفش فوق العاده آدیداس drtakhfif/shiraz drtakhfif/karaj drtakhfif/tehran
نیازمندی ها