امروز جمعه 20 تير 1399

ساختمان پزشکان

drtakhfif/bala khabar
زمان انتشار: پنج شنبه 8 خرداد 1399

لیگ پرتغال پذیرای ستاره های ایرانی بیشتری در آینده می شود

به گزارش خبرگزاری فارس، سال ها قبل لیگ فوتبال بوندس لیگا آلمان پذیرای بازیکنان ایرانی با استعداد بیشماری شد. در آن هنگام بازیکنانی همچون علی‌دایی، کریم باقری، مهدی مهدوی کیا، وحید هاشمیان، مهدی پاشازاده، سرژیک تیموریان، سیروس دین محمدی و ... در این لیگ کاملا معتبر اروپای غربی توانمندی‌های خود را نشان دادند.

اکنون به نظر می‌رسد که لیگ حرفه ای فوتبال پرتغال به محلی برای معرفی و شکوفایی بازیکنان تکنیکی کشورمان تبدیل شده است.

بعد از آنکه در این لیگ قدیمی قاره سبز بازیکنانی همچون مهدی طارمی، مهرداد محمدی و امیر عابدزاده حضور یافتند و توانمندی‌های خود را نشان دادند، به نظر می‌رسد راه حضور بازیکنان ایرانی بیشتری در آینده به این لیگ هموار خواهد شد.

در این ارتباط سایت فوتبال‌بولا ایتالیا گزارشی منتشر کرده است. این رسانه احتمال داده در آینده شمار لژیونرهای ایرانی در این لیگ بیشتر شود. 

 گزارشگر این سایت، بازیکنانی همچون پیام نیازمند، سروش رفیعی و محمد محبی را که در تیم سپاهان بازی می‌کنند، را لژیونرهای جدید و احتمالی کشورمان در پرتغال دانسته است.

فوتبال بولا افزود: تا قبل از تعطیلی کرونایی مسابقات لیگ حرفه ای پرتغال، 2 بازیکن ایرانی در فهرست 10 گلزن برتر لیگ پرتغال بودند که همین نکته حیرت‌انگیزی بود. مهرداد محمدی با 7 گل زده و 6 پاس گل از تیم آوس، در اولین تجربه فوتبالی خارج از کشورش، عملکرد خوبی داشته است. او احتمال دارد به خاطر ارائه همین عملکرد خوب، فصل بعد به تیمی دیگر منتقل شود. 

سایت ایتالیایی آنگاه عنوان کرد: مهدی طارمی با توانمندی بالایی به فوتبال پرتغال آمد. کاروالهال ، سرمربی ریو‌آوه بازیکنانش را به خوبی آماده کرد و طارمی 8 گل زده در لیگ پرتغالداشت. همینطور امیر عابدزاده، دروازه بان ایرانی تیم ماریتیمیو سابقه حضور در جام جهانی دارد و 3 حضور در تیم ملی ایران داشته است.

به اعتقاد گزارشگر این نشریه هم اکنون تعداد لِژیونرهای ایرانی در لیگ پرتغال 3 بازیکن نامبرده هستند، اما با توجه به عملکرد خوبی که این نفرات در پرتغال داشته اند،‌ احتمال زیادی هست که بر تعداد بازیکنان کشورمان در این لیگ افزوده شود.

انتهای پیام/

منبع: فارس نیوز
برچسب ها :
aroostakhfif/zir khabar.mashhad
کفش فوق العاده آدیداس drtakhfif/shiraz drtakhfif/karaj drtakhfif/tehran
نیازمندی ها