امروز جمعه 20 تير 1399

ساختمان پزشکان

drtakhfif/bala khabar
زمان انتشار: دوشنبه 9 تير 1399

ماموران منابع طبیعی سپیدان مورد ضرب وشتم قرار گرفتند

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری فارس ، سرپرست منابع طبیعی سپیدان و تعدادی از نیرو‌های این اداره در هنگام ماموریت اجرای طرح کمربند حفاظتی در روستای ریگان این شهرستان مورد سوء قصد و ضرب و شتم افراد سودجو قرار‌ گرفتند.

عبداله بحرینی سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سپیدان در تشریح این خبر گفت: در زمان اجرای طرح کمربند حفاظتی بین اراضی ملی و مستثنیات افراد، تعدادی سودجو و ناشناس با متشنج کردن اوضاع، ماموران منابع طبیعی را مورد ضرب و شتم قرار داده و خساراتی را نیز به خودرو اداره وارد کردند.

وی با اشاره به پیگیری این رویداد و برخورد قضایی شدید با متخلفان، اظهار داشت: تا شناسایی و دستگیری متخلفان از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سپیدان با اشاره به رسالت سازمانی این اداره مبنی بر اجرای طرح کمربند حفاظتی بین اراضی ملی و مستثنیات افراد، تصریح کرد: بر اساس برنامه ریزی‌های صورت گرفته قبل از اجرای این طرح چندین جلسه آموزشی و توجیهی با اهالی روستای ریگان برگزار شده و به همراه بخشدار مرکزی نیز بازدیدی از این منطقه انجام گرفته بود.

انتهای پیام/ش

منبع: فارس نیوز
برچسب ها :
aroostakhfif/zir khabar.mashhad
کفش فوق العاده آدیداس drtakhfif/shiraz drtakhfif/karaj drtakhfif/tehran
نیازمندی ها