امروز سه شنبه 24 تير 1399

ساختمان پزشکان

drtakhfif/bala khabar
زمان انتشار: جمعه 24 آبان 1398

مرزبانان تیپ 48 فتح مدافعان مرزهای جغرافیایی و عقیدتی خواب دشمن هرگز تعبیر نخواهد شد

به گزارش خبرگزاری فارس از کهگیلویه، حسن حکمتیان شامگاه پنج‌شنبه در جشن میلاد رسول خدا حضرت محمد(ص) و امام صادق(ع) در حسینیه ثارالله دهدشت اظهار داشت: نزول آیات  وحی بر پیامبر اسلام در ۱۴۴۰ سال قبل کنگره‌های کاخ کسری را به زیر آورد و بت‌ها را شکست.

فرمانده تیپ ۴۸ فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای حفظ اسلام زحمات بسیار کشیده شد تا ما بتوانیم در مکتب انسان ساز اسلام تنفس کنیم بنابراین مسیولیت ما در قبال اسلام سنگین است.

وی با اشاره به سختی‌های تبلیغ اسلام و رنج‌هایی که بر امامان تحمیل شد، افزود: ۲۵ سال علی مولود کعبه و فاتح خیبر سکوت کرد امام حسن با نرمش قهرمانانه صلح را پذیرفت و دیگر امامان سختی‌هایی را تحمل کردند و یکی پس از دیگری به شهادت رسیدند.

حکمتیان با استناد به سخنانی از رهبر انقلاب گفت: اسلام پشت ابرهای جاهلیت مخفی بود و بر پیکر اسلام تازیانه می‌زنند اسلام کنج مساجد بود امام از سلاله پاک پیامبر بود حرف امام بر دل مردم نشست چون در ردای پیامبر آمد.

 وی ادامه داد: قیام امام در سال ۴۲ یک راهبرد و آرمان را به ما گوشزد کرد اندیشه بلند و الهی تفکر استراتژی امام مکتب‌های الحادی کفر و نفاق و معادلات سیاسی دنیا را بر هم زد.

حکمتیان با بیان اینکه تمدن اسلامی امروز در حال شکل‌گیری است تاکید کرد: استکبار جهانی وقتی دید با طلوع جمهوری اسلامی غروب غربزدگی اتفاق افتاده و ملت از ظلمات جهل به وادی نور هدایت شده دست بکار شد و توطئه‌هایی را علیه ملت و نظام اسلامی طراحی کرد.

این مسئول تصریح کرد: عده‌ای اوایل انقلاب از قطار انقلاب پیاده شده و در دام دشمن افتادند ۱۷ هزار شخصیت مملکت را ترور کردند.

وی با بیان اینکه مجاهدین خلق بعنوان یک اپوزیسیون دستشان به خون ملت آلوده است، اظهار داشت:تحریک قومیت‌ها و مذهب از اوایل انقلاب سر داده شد و عده ای در دام دشمن افتادند.

وی با اشاره به دیگر توطئه‌های دشمن گفت: تجزیه ایران اسلامی را در دستور کار قرار دادند ورود گروهک‌ها در استان‌های مرزی در این راستا بود.

وی ادامه داد: اما مردم سرکوب کردند و دشمن در این تاکتیک موفق نشد .

حکمتیان با بیان اینکه توطئه‌های دشمن با تغییر تاکتیک‌ها یادآور شد: جنگ هشت ساله با هماهنگی ۳۶ کشور در دنیا آغاز شد در وضعیتی که در حوزه‌های سیاسی نطامی و...بر اثر مولفه‌های انقلاب همه در حال ضعف بود.

این مسئول افزود: مردم به ندای ملکوتی امام لبیک گفتند به تاسی از سالار شهیدان با یزیدیان زمان جنگیدند و ما پیروز سیاسی و نطامی جنگ شدیم.

وی با بیان اینکه دنیا به قدرت نطام اسلامی پی برد، راز تداوم انقلاب را در شهادت  مهدویت و ولایت فقیه دانست و تصریح کرد: مهندسی معکوس تاکتیک جدید دشمن است.

حکمتیان جنگ نرم دشمن را متذکر شد و گفت: به نام اسلام و پیامبر، اسلام افراطی را مقابل اسلام ‌ناب محمدی قلمداد کردند.

این مسئول گفت: امروز در مقابل جنگ تمام عیار دشمن راهبرد ما عاشورایی گفتمان ما مقاومت و شعار ما «هیهات من الذله» است.

وی با اشاره به برنامه‌های متعدد دشمن برای براندازی نظام تصریح کرد: در فضای رسانه ۳۰۰ شبکه به زبان فارسی سعی دارد افکار ما را عوض کند و حوزه امنیتی گروه‌های تروریستی آموزش داده و روانه مرزهای ما کرده است.

فرمانده تیپ 48 فتح استان گفت: 12 سال است در مرزها هم قسم شدیم تا آخرین قطره خون و فشنگ از مرزهای جغرافیایی و عقیدتی در کنار سایر نیروهای مسلح دفاع می‌کنیم.

وی، حفظ وحدت همه جریان‌های سیاسی و احزاب و نیز شنیدن فرامین رهبری درباره دستورالعمل اقتصاد مقاومتی و بالا بردن روحیه مقاومت را در شرایط فعلی کشور لازم خواند و گفت: خواب دشمن تعبیر نخواهد شد و پیچ مهم تاریخی را با عزت و افتخار طی خواهیم کرد و پرچم به دست صاحب اصلی خواهد رسید.

در این جشن باشکوه که به همت هیأت راهیان کربلا برگزار شده بود برنامه‌های متنوعی اجرا شد.

انتهای پیام/82016/ر

منبع: فارس نیوز
برچسب ها :
aroostakhfif/zir khabar.mashhad
کفش فوق العاده آدیداس drtakhfif/shiraz drtakhfif/karaj drtakhfif/tehran
نیازمندی ها