امروز جمعه 9 خرداد 1399

ساختمان پزشکان

drtakhfif/bala khabar
زمان انتشار: سه شنبه 12 فروردين 1399

مسدود بودن مسیرهای منتهی به منابع طبیعی در اقلید برخورد قانونی با خاطیان اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی

خلیل بزرگی امروز در گفت‎وگو با خبرنگار فارس در اقلید با تأکید بر لزوم در خانه ماندن مردم برای حفظ جان و سلامتی خود و خانواده‏‌ها همچنین قطح زنجیره انتقال بیماری کرونا، تصریح کرد: علاوه بر تعطیلی پارک‎ها، بوستان‎ها، امامزادگان، مراکز تفریحی و گردشگری و زیارتی، مسیرهای منتهی به منابع طبیعی در سطح شهرستان اقلید مسدود است.

فرماندار اقلید با بیان اینکه مسیرهای منتهی به تفرجگاه‌های طبیعی در سطح شهرستان اقلید مسدود است، تأکید کرد: منابع طبیعی، محیط زیست، شهرداری‎ها مکلف به ممانعت از ورود و تجمع مردم در طبیعت بوده و برابر قانون با خاطیان اجرای طرح فاصله‎گذاری اجتماعی برخورد می‏‌کنند.

وی از همکاری مردم در اجرای طرح فاصله‎گذاری اجتماعی در راستای مقابله و پیشگیری از شیوع بیشت بیماری کرونا قدردانی کرد و افزود: ادامه این همکاری و همراهی تا رفع کامل بحران ضروری است.

بزرگی با بیان اینکه وقت برای تفریح و تفرج بسیار است، بر لزوم در خانه ماندن مردم در روز 13 فروردین تأکید کرد و اظهار داشت: اقدامات بسیاری برای تشویق، راهنمایی و آگاهی مردم در این زمینه از جمله اطلاع‎رسانی در محلات از طریق بسیجیان پایگاه‎های مقاومت بسیج صورت گرفته است.

فرماندار اقلید بار دیگر بر اجرای قاطع طرح فاصله‎گذاری اجتماعی تأکید و با اشاره به محدودیت تردد خودروها در سطح شهرستان، بیان کرد: علاوه بر مسدود بودن ورودی‌های اصلی شهرستان، خروجی شهر اقلید از طرف سرحد نیز با جدیت بیشتر کنترل شده و از ورود و خروج خودروها ممانعت به‎عمل می‏‌آید.

وی به جریمه و توقیف خودوهای خاطی اشاره کرد و افزود: اگر خودرویی جریمه یا توقیف شد، راندده خودرو گلایه نداشته باشد چراکه حفظ جان و سلامت مردم شوخی نیست و در این زمینه با کسی تعارف نداریم.

بزرگی از مردم خواست همراهی کرده و فردا بیرون نروند و نتیجه تلاش‏های صورت‎گرفته و کارهای انجام‎شدهو چندوقت در خانه ماندن را با یک روز تفرج و تفریح هدر ندهند.

انتهای پیام/

منبع: فارس نیوز
برچسب ها :
aroostakhfif/zir khabar.mashhad
کفش فوق العاده آدیداس drtakhfif/shiraz drtakhfif/karaj drtakhfif/tehran
نیازمندی ها