امروز چهارشنبه 22 مرداد 1399

ساختمان پزشکان

drtakhfif/bala khabar
زمان انتشار: یکشنبه 17 آذر 1398

نیمه شبی با زحمتکش ترین مردان سی سخت تصاویر و فیلم

به گزارش خبرگزاری فارس از سی‌سخت، کارگران زحمتکش شهرداری سی‌سخت گر چه که چندین ماه حقوق  خود را دریافت نکرده اند و با بی مهری مسوولان روبرو شدند ولی باز هم  برای خدمت صادقانه و بی‌ریا شب و روز نمی‌شناسند و در هر ساعتی از شبانه روز جهت رفع مشکلات شهر آمادگی کامل دارند.

ساعت حدود 2/30 دقیقه نیمه شب است، پاسی از شب گذشته و برف و باران شدیدی در حال باریدن است و سکوت کاملی بر شهر حاکم شده و بجز صدای باران و جوی‌های پر از آب، صدایی دیگر به گوش می رسد که این صدایی نیست جز صدای بیل و صدای چکمه زحمتکشان شهرداری  سی‌سخت که در این ساعت از  نیمه شب و آن  هم زیر برف و باران، تا زانو در جوی آب رفته و در حال باز کردن مسیر آب گرفتگی هستند.

به سراغ چند تن از کارگران زحمت کش شهرداری می‌رویم که در حال کار کردن در خیابان بودند برای عرض خسته نباشید رفتم که با صحنه ناراحت کننده ای روبه‌رو شدم لباسهای آنها کاملا خیس شده بود و از سوز سرما می لرزیدند ولی با این وجود در حال انجام وظیفه بودند.

پرسیدم چرا در این موقع از شب و خارج از وقت ادرای در حال کار کردن هستید؟

در پاسخ  گفتند حدود 12 نفری هستیم که امشب را تا صبح بیدار می مانیم که خدای ناخواسته مشکلی در شهر به وجود نیاید و همشهریان عزیز در آرامش باشند.

به گزارش فارس از آن جا به مقر شهرداری رفتم که تمامی 12 نفر در حالت آماده باش بودند و از زبان مسوول نقلیه شهرداری توضیحاتی در باره اینکه چطور تا این ساعت از شب در حال خدمت هستند شنیدم.

مهدی یکتاپرست مسوول نقلیه شهرداری سی‌‌‌‌‌‌‌‌‌سخت گفت:طبق جلسه ای که با حضور شهردار و ستاد بحران شهرداری که متشکل از واحد های خدماتی، نقلیه و فضای سبز برگزار گردید، به دستور شهردار مقرر شد جهت جلوگیری از خسارات بارشهای در پیش رو کلیه نیروها و دستگاههای خدمات رسان سبک و سنگین، نمک پاش، برف روب و لودر به صورت آماده باش کامل و به صورت شبانه روزی در محل کار حاضر باشند.

نکته تامل‌برانگیز این که عده ای در جای گرم و نرم می نشینند و بی خبر از حال و روز این زحمت کشان و دلسوزان در فضاهای مجازی و رسانه ها این خادمین جامعه را مورد اهانت و بی مهری قرار می‌دهند.


 

 

منبع: فارس نیوز
برچسب ها :
aroostakhfif/zir khabar.mashhad
کفش فوق العاده آدیداس drtakhfif/shiraz drtakhfif/karaj drtakhfif/tehran
نیازمندی ها