امروز چهارشنبه 30 مهر 1399

ساختمان پزشکان

drtakhfif/bala khabar
زمان انتشار: سه شنبه 21 مرداد 1399

همه منتظر وعده استاندار کهگیلویه و بویراحمد در جشنواره شهید رجایی تکلیف دستگاه های کم کار چیست

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج؛ این روزها یعنی از اسفند سال گذشته تاکنون مهم‌ترین خبری که مردم روزانه دهان به دهان از آن سخن می‌گویند کرونا و شیوع و ابتلا و مرگ ناشی از آن است.

به موازات دغدغه اول مردم، مسوولان نیز بیش از هر چیز برای جلوگیری از شیوع هر چه بیشتر و ابتلای همشهریان به ویروس کشنده کار و تلاش می‌کنند و جلسه می‌گذارند به نحوی که هر 3 روز یکبار شاهد برگزاری جلسه ستاد استانی کرونا در استان کهگیلویه و بویراحمد و به موازات آن در شهرستان‌ها هستیم که در کشور نیز ستاد ملی به صورت پی در پی با حضور رئیس جمهور برگزار می‌شود.

در این بین برخی دستگاه‌ها و ادارات عملکرد خوبی در بحث مقابله و پیشگیری از کرونا داشته‌ا‌ند و عملکرد آن‌ها نشان می دهد که برای جلوگیری از آسیب دیدن مردم پای کار هستند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد هم در یکی از نشست‌های ستاد کرونای استان به صراحت اعلام کرد دستگاه‌هایی که در برابر این ویروس ضعیف عمل کنند در جشنواره شهید رجایی جایگاهی نخواهند داشت و مورد ارزیابی قرار نخواهند گرفت.

استاندار به صراحت اعلام کرد که اگر دستگاهی در زمینه تخصصی خود هر چند هم خوب عمل کند و در بحث کرونا ضعیف باشد در ارزیابی‌ها به عنوان دستگاه کم کار معرفی خواهد شد چرا که در چنین اوضاع و احوالی مدیر و دستگاه خوب کسی است که عملکرد قابل قبولی در برابر ویروس کشنده کرونا داشته باشد.

در نشست اخیر ستاد کرونا وقتی حرف از دستگاه‌های خوب و بد در زمینه عمل به پروتکل‌ها در مقابله با کرونا آمد باز هم بنیاد مسکن و راه و شهرسازی وضعیت خوبی نداشتند 2 دستگاهی که مراجعه کنندگان زیادی دارند.

با این وضعیت باید دید که با این دو دستگاه هم نام در جشنواره شهید رجایی چه برخوردی در شهریور ماه امسال خواهد شد و آیا وعده استاندار عملی خواهد شد.

انتهای پیام/82009

 

منبع: فارس نیوز
برچسب ها :
aroostakhfif/zir khabar.mashhad
کفش فوق العاده آدیداس drtakhfif/shiraz drtakhfif/karaj drtakhfif/tehran
نیازمندی ها