امروز چهارشنبه 25 تير 1399

ساختمان پزشکان

drtakhfif/bala khabar
زمان انتشار: دوشنبه 9 تير 1399

واگذاری اراضی بدون اطلاع دادستان و بازرسی ممنوع آخرین خبرها از وضعیت کارخانه قند یاسوج

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، حسن نگین‌تاجی صبح امروز در دیدار با آیت‌الله حسینی نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: دستگاه قضائی استان در چارچوب فرمایش مقام معظم رهبری در سند تحول اقدامات خوبی انجام داده است.

رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به تلاش‌های شبانه‌روزی همکاران قضائی افزود: همکاران ما تا ساعت 10 شب با تلاش جهادی علی‌رغم بیماری کرونا در حال رسیدگی به پرونده‌ها هستند.

وی در خصوص مردمی شدن دستگاه قضا در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تکریم ارباب رجوع در راس مردمی شدن دستگاه قضا است و این مهم در اولویت قرار دارد.

مقام ارشد قضایی کهگیلویه و بویراحمد به زمین خواری در حاشیه رودخانه‌های استان اشاره و خاطرنشان کرد: اراضی رودخانه بشار و مهریان را بدون تبعیض انجام دادیم، ضمن اینکه بازدیدی از منطقه دهنو خواهیم داشت تا اراضی این منطقه رفع تصرف شود و پیش از واگذاری برخورد کنیم.

نگین‌تاجی با بیان اینکه تصرفات در منطقه چیتاب در دستور کار قرار دارد و بحث زیست محیطی در منطقه دلی‌بجک مدنظر است، گفت: طی سال‌های گذشته واگذاری‌هایی به اشخاص انجام شده است اما اعلام می‌کنیم بدون اطلاع دادستان و سازمان بازرسی هیچ‌گونه واگذاری اراضی نباید انجام شود.

وی در خصوص آخرین وضعیت کارخانه قند یاسوج به نماینده ولی‌فقیه گفت: پیگیر وضعیت کارخانه قند هستیم و کارهای خوبی هم انجام شده، ضمن اینکه کارخانه قند دغدغه دستگاه قضائی استان است.

نگین‌تاجی خاطرنشان کرد: پرونده شهرداری لنده در حال پیگیری است و کیفرخواست آن صادر شده است.

انتهای پیام‌/82024

منبع: فارس نیوز
برچسب ها :
aroostakhfif/zir khabar.mashhad
کفش فوق العاده آدیداس drtakhfif/shiraz drtakhfif/karaj drtakhfif/tehran
نیازمندی ها