امروز جمعه 9 آبان 1399

ساختمان پزشکان

drtakhfif/bala khabar
زمان انتشار: سه شنبه 21 مرداد 1399

ویدئوی جنجالی از دستبند زدن پلیس آمریکا به دست کودک 8 ساله

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «بنجامین کرامپ» یک وکیل آمریکایی اواخر یکشنبه شب به وقت محلی ویدئویی را از طریق دوربین‌های نصب شده بر روی لباس پلیس آمریکا ضبط شده، در فضای مجازی منتشر کرد که حاوی تصاویر دلخراشی از اقدام دو افسر پلیس فلوریدا در زدن دستبند به دستان یک پسربچه 8 ساله در مدرسه بود.

شبکه «ان بی سی نیوز» در این خصوص گزارش کرد، ویدئوی منتشر شده مربوط به سال ۲۰۱۸ می‌شده است که به تازگی در توییتر منتشر و به سرعت در میان کاربران دست به دست شده است.

ویدئوی منتشر شده مربوط به افسران پلیس شهر «کی وست» ایالت فلوریدا بعد از انتشار در شبکه اجتماعی «توییتر»، ۱.۱ میلیون بار تا روز گذشته (دوشنبه) مورد بازدید قرار گرفت.

کرامپ روز دوشنبه در یک کنفرانس خبری اعلام کرد که این پسر ۸ ساله، یک دانش‌آموز استثنائی بوده که به دلیل ناتوانی‌هایش تحت برنامه آموزش فردی قرار داشته است.

وکیل این خانواده توضیح داد:‌«به جای احترام و اجرای این برنامه، مسئولان مدرسه، او را با یک معلم کمکی که هیچ آگاهی یا نگرانی درباره نیازهای این پسر نداشت، رها کردند و این معلم زمانی اوضاع را بدتر کرد که با توسل به زور تلاش کرد تا دستان پسر را بکشاند و او را وادار به حرکت کند و وقتی که این پسر امتناع کرد واکنش منفی نشان داد، معلم به پلیس زنگ زد و پلیس او را تهدید کرد که او را به زندان خواهد انداخت و به دستانش دستبند زد».

 

منبع: فارس نیوز
برچسب ها :
aroostakhfif/zir khabar.mashhad
کفش فوق العاده آدیداس drtakhfif/shiraz drtakhfif/karaj drtakhfif/tehran
نیازمندی ها