امروز چهارشنبه 30 بهمن 1398

ساختمان پزشکان

drtakhfif/bala khabar
زمان انتشار: پنج شنبه 16 اسفند 1397

پاسخ عجیب رئیس اداره ورزش ممسنی به یک شهروند رادیو ممسنی

پاسخ عجیب رئیس اداره ورزش ممسنی به یک شهروند / رادیو‌ ممسنی

“خبر نورآباد”سرویس اجتماعی:گاها در شبکه های اجتماعی شاهد انتشار یک تکه از برخورد، واکنش و یا پاسخ های عجیب و به دور از باور بعضی از مسئولان در مقابل سوالات مردمی بعنوان یک سوژه رسانه ای هستیم که در بعضی مواقع پاسخ های عجیب و غریب یک مسئول میتواند سالها خدمت و فعالیت وی را نیز تحت شعاع قرار دهد.

چند مدتی هست که مردم شهرستان های ممسنی و رستم با موضوع پرسش و پاسخ مجازی با مسئولان و مدیران دو شهرستان آشنا شده و با مشارکت خود سعی در مطالبه گری و شفافسازی موضوع دارند و تا کنون بسیاری از مسئولان برای ارائه عملکرد مجموعه خود حاضر به پاسخگویی به سوالات مردمی شده اند.

جدا از اینکه چه پشتوانه فکری و در راستای منافع چه کسانی این اقدام انجام میشود باید ماهیت کار را به فال نیک گرفت و در جهت شفاف سازی و مطالبه گری آن را سوق داد.

در همین راستا کشاورز رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ممسنی یکی از مدیرانی بود که  برای ارائه عملکرد این اداره حاضر به پاسخگویی شد.

جدا از ایرادهای فراوانی که میتوان بر کمیت و کیفیت نحوه گزارش دهی و پاسخگویی این مدیر وارد دانست، یکی از پاسخ های عجیب وی بیشتر از همه اظهار نظرهای او جلب توجه میکرد که لازم دانستیم در این خصوص صحبتی مختصر با این مقام مسئول داشته باشیم.

آقای کشاورز، جدا از اینکه بسیاری از عملکردهای ارائه شده توسط جنابعالی مربوط به دوران قبل از مدیریت شما بوده و در بسیاری از پاسخ های شما ضد و نقیض دیده میشود، اما ای کاش بانیان برگزاری چنین پرسش و پاسخ هایی توضیحاتی را در خصوص مشارکت داوطلبانه به شما میدادند.

در واقع حضور داوطلبانه به معنای پذیرش قوانین یک جمع، نهاد، سازمان و یا گروه حقیقی و مجازی میباشد و عدم توجه به آن را میتوان بی احترامی به خود تلقی کرد.

اما جناب آقای کشاورز، شک نکنید سکوت در بسیاری از موارد بهتر از ارائه گزارش پر حاشیه و سرشار از ابهام میباشد.

کاش شما و بسیاری از مدیران ممسنی بعنوان یک مسئول میدانستند،موظف به پاسخگویی به مردم هستید،نه اینکه در حق مردم محبت کرده باشید، پس وقتی شما بعنوان یک داوطلب در جمعی قرار میگیرید باید خود را مکلف به ارائه گزارش شفاف در تمام زمینه ها و حوزه ها ی تحت مدیریت خود بدانید.

سوال و پاسخ شهروند و مسئول مذکور به شرح زیر میباشد.

سوال؛ میزان محبوبیت و مقبولیت جعفری و رضایی بر اساس کدام معیار هست؟ با کدام متر اندازه گرفته اید؟؟
ایا اگر شما در اداره ورزش و جوانان محبوب نبودید باید برداشته شوید یا بیلان کاری شما نشانه مدیرت شماست.

پاسخ کشاورز _ جناب آقای … نیازی نیست شما بحال دیگران دلسوزی کنید. بحث ورزش یک بحث تخصصی است که شما از آن بیگانه هستید ،. شما دنبال اهداف خود می باشید. دوستان خودشان می توانند از خودشان دفاع کنند.

جناب اقای کشاورز، آن کسی که تعیین میکند یک شهروند دلسوز ورزش شهرستانش باشد یا خیر، بدون شک شما نیستید و نخواهید بود.

ولی ما با تخصصی بودن ورزش و این تذکر بجای شما موافقیم، چرا که میدانیم برای نبود تخصص تا کنون ضررهای فراوانی به ممسنی و رستم وارد آمده است.

قاعدتا در جریان هستید که در همین سیستم فعلی و تحت مدیریت شما، استخر ممسنی با چه مشکلات و با چه حواشی و هزینه های هنگفت تحمیلی افتتاح شد که هنوز هم در آن شنایی انجام نشده است، قاعدتا انجا هم شما باید کار را به متخصصین واگذار میکردید.

اما اینکه شهروندان دنبال اهداف خودشان هستند شک نکنید حق طبیعی آنها هست، میشود بگویید چرا شما هم بسیاری از فعالیت مدیران قبلی را بدون ذکر نام آنها در گزارش عملکرد خود منتشر کرده اید؟ آیا شما دنبال هدف خود، چه مثبت و چه منفی نبوده اید؟

اما در خصوص دفاع افراد مذکور از خودشان، لازم است بدانید که این یک امر تخصصی بوده که شما از آن بیگانه هستید و به دنبال اهداف خودتان میباشید، پس ما باید در جایگاه نظارت بر عملکرد مسئولان از آنها دفاع کنیم[تلنگر به پاسخ خودتان]

بهر حال از زحمات شما در راستای توسعه ممسنی و تمام افرادی که کوچکترین نقشی در این توسعه دارند سپاسگذاریم، چرا که یک ملت مانند یک کشتی میباشد و همه باید ناظر بر هم باشیم.

پاسخ عجیب رئیس اداره ورزش ممسنی به یک شهروند

.

منبع خبر: خبرنورآباد

برچسب ها :
aroostakhfif/zir khabar.mashhad
کفش فوق العاده آدیداس drtakhfif/shiraz drtakhfif/karaj drtakhfif/tehran
نیازمندی ها