امروز چهارشنبه 13 فروردين 1399

ساختمان پزشکان

drtakhfif/bala khabar
زمان انتشار: سه شنبه 29 بهمن 1398

کارنامه ضعیف بسیاری از مدیران اصولگرا و اصلاح طلب برای مردم سپیدار چه کردید

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج مهدی روشنفکر در جمع مردم منطقه سپیدار در نطق انتخاباتی خود با اشاره به ریشه و اصالت مردم سپیدار و طوایف جلیل و میدجانی و قایدگیوی اظهار کرد: مردم این منطقه در همه ادوار در صحنه حضور داشته‌اند که در هشت سال دفاع مقدس حماسه‌های آنان بی‌بدیل بود.

وی در ادامه با بیان این که همه هواداران خود را به قانون‌مداری و رعایت احترام دیگران دعوت می‌کنم و دیگران را نیز همچنین به این اصل دعوت می‌کنم افزود: رقابت‌ها تمام می‌شود و برادری‌ها و دوستی‌ها باقی می‌ماند لذا همه باید به قانون احترام بگذارند و یکدیگر را متهم نکنند.

روشنفکر در ادامه با بیان این که سپیدار یکی از زیباترین نقاط استان است افزود: تاکنون می‌بایست گردشگری سپیدار تکانی می‌خورد و در آبشار تنگ تامرادی صدها شغل ایجاد می‌شد اما کاری صورت نگرفته است.

این کاندیدای انتخابات گفت: باید جواب داده شود که چرا خبری از بخشداری سپیدار نیست و تنها چیزی که خبری از آن نیست همین بخشداری سپیدار است.

 

روشنفکر خطاب به برخی‌ها که در انتخابات علیه وی و اردوگاه ندای وحدت اتهام زنی می‌کنند  گفت: از اتهام زنی دست بردارید و کمتر مردم را اذیت کنید و خانه به خانه بگردید و به ما اتهام وارد کنید به قیامت اعتقاد داشته باشید.

وی ادامه داد: دست از سر مردم بردارید این مردم باهوشند و همه چیز را می‌فهمند این مردم برای نظام هزینه کرده‌اند به جای این کارها به فکر مردم باشید.

روشنفکر گفت: وقتی کارنامه برخی از مدیران اصلاح‌طلب و اصولگرا را مطالعه می‌کنم کاری برای مردم انجام نداده‌اند.

وی تصریح کرد: مردم دارای مشکلات اقتصادی هستند در این شرایط که مردم مشکل دارند آن‌ها را به جان هم نیندازید فردا این مردم باید همه در کنار هم باشند.

این کاندیدای انتخابات با بیان اینکه بعضی‌ها با حربه اتهام وارد کارزار انتخابات شده‌اند افزود: چرا باید با دسیسه و اتهام زنی بین این مردم تفرقه ایجاد شود دست از سر مردم بردارید این کارها با انسانیت و مسلمانی تطابق ندارد.


وی خطاب به برخی افراد که به مهدی روشنفکر اتهام می‌زنند خاطرنشان کرد: به این‌ها عرض می‌کنم بساط خود را جمع کنید مردم به خوبی شما را می‌شناسند.

انتهای پیام/82009

منبع: فارس نیوز
برچسب ها :
aroostakhfif/zir khabar.mashhad
کفش فوق العاده آدیداس drtakhfif/shiraz drtakhfif/karaj drtakhfif/tehran
نیازمندی ها