امروز جمعه 20 تير 1399

ساختمان پزشکان

drtakhfif/bala khabar
زمان انتشار: پنج شنبه 8 خرداد 1399

کشف انبار 1000بسته کاغذ احتکاری در شیراز

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی تعزیرات حکومتی فارس،علی مبشری با اشاره به کشف حدود هزار بسته کاغذ A4  از انبار کشف شده در شیراز اظهارداشت : مالک این انبار که سابقه فعالیت در تجارت کاغذ را دارد به سازمان صمت اعلام کرده بود که انبار کاغذ نداشته و در این حوزه نیز فعالیتی نمی‌کند که با توجه کشف مقادیر زیادی کاغذ از این انبار ، سوءنیت وی محرز و پرونده‌ای تحت عنوان احتکار تشکیل و به شعبه ویژه تعزیرات حکومتی استان ارسال شد.

عضو ستاد تنظیم بازار استان ارزش کاغذهای مکشوفه را بالغ‌بر 370 میلیون ریال عنوان کرد و افزود : دستور عرضه کاغذها به نرخ مصوب در بازار صادرشده و شعبه رسیدگی‌کننده نیز با احضار متهم در حال بررسی موضوع می‌باشد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی فارس اضافه کرد : احتکار کالا در شرایطی فعلی ، خسارات فراوانی به اقتصاد کشور وارد می‌کند که بیشترین آسیب آن متوجه اقشار کم‌درآمد است  لذا عزم عمومی در جهت مقابله با این پدیده شوم عرصه را بر محتکران تنگ می‌کند و می‌تواند وقوع چنین تخلفاتی را به حداقل برساند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی فارس شماره 124 و سامانه 300000135 را آماده دریافت گزارش‌ها شهروندان اعلام کرد و از مردم خواست تا چنانچه هرگونه اطلاعاتی از احتکار کالا در اختیار دارند مراتب را به شماره‌های مذکور اعلام نمایند.

انتهای پیام/

منبع: فارس نیوز
برچسب ها :
aroostakhfif/zir khabar.mashhad
کفش فوق العاده آدیداس drtakhfif/shiraz drtakhfif/karaj drtakhfif/tehran
نیازمندی ها