امروز یکشنبه 22 تير 1399

ساختمان پزشکان

drtakhfif/bala khabar
زمان انتشار: دوشنبه 9 تير 1399

کلیه بوستان ها پارک ها و فضاهای عمومی شهر دوگنبدان همچنان تعطیل است

مسعود ظفری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در گچساران اظهار کرد: در راستای اجرای مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر تعطیلی پارک‌ها و بوستان ها، همه پارک‌ها و بوستان‌های این شهر تا اطلاع ثانوی تعطیل هستند.

وی با بیان در یک ماه اخیر شمار مبتلایان به ویروس کرونا در این شهرستان افزایش چشمگیری داشته است، عنوان کرد: در پی شیوع ویروس کرونا و جلوگیری از هر تجمع و دورهمی خانواده ها در پارک ها،  تمامی بوستان های این شهر تا اطلاع ثانوی تعطیل است.

ظفری با اشاره به اینکه از زمان شیوع ویروس کرونا تاکنون اقدامات قابل موثری در جهت جلوگیری از انتشار این ویروس از سوی شهرداری صورت گرفته است، گفت: تعطیلی بوستان‌ها، پایانه مسافربری، آرامستان‌ها، ضدعفونی و گندزدایی مستمر معابر و مکان‌های پرتردد و توزیع ماسک در مناطق مختلف شهر دوگنبدان از اقدامات شهردار دوگنبدان در جهت جلوگیری از انتشار ویروس کرونا بوده است.

شهردار دوگنبدان در ادامه خواستار همکاری شهروندان در جهت حفظ سلامت و قطع زنجیره این ویروس منحوس شد و بیان کرد: مردم در این زمینه همکاری لازم را با نیروهای شهرداری داشته تا بتوانیم با کمک یکدیگر و قطع کردن زنجیره انتقال این بیماری از شیوع ویروس کرونا جلوگیری کنیم.

وی ادامه داد: با توجه به شیوع موج جدید کرونا در استان و به تبع در شهرستان در راستای حفظ سلامت شهروندان با توجه به گسترش و سیر صعودی ابتلا به ویروس کرونا از شهروندان خواست تا از تردد غیر ضروری در سطح شهر اکیدا خودداری کنند.

 ظفری خاطرنشان کرد: همچنین در جهت قطع زنجیره ابتلا به بیماری کلیه بوستان ها پارک ها و فضاهای عمومی شهری تعطیل و همچنین برگزاری تجمعات و مراسمات تشییع و تدفین و جشن های شادی تا اطلاع ثانوی ممنوع  است.

انتهای پیام/82031

 

منبع: فارس نیوز
برچسب ها :
aroostakhfif/zir khabar.mashhad
کفش فوق العاده آدیداس drtakhfif/shiraz drtakhfif/karaj drtakhfif/tehran
نیازمندی ها