امروز پنج شنبه 3 مهر 1399

ساختمان پزشکان

drtakhfif/bala khabar
زمان انتشار: سه شنبه 21 مرداد 1399

کونته عملکرد خوبی مقابل لورکوزن داشتیم به دنبال قهرمانی در لیگ اروپا هستیم

به گزارش خبرگزاری فارس‌، شب گذشته در مرحله یک‌چهارم نهایی پیکارهای لیگ اروپا، اینترمیلان در ورزشگاه دوسلدورف مقابل بایرلورکوزن آلمان صف آرایی کرد و با نتیجه دو بر یک پیروز شد. در این بازی بارلا 15، لوکاکو 21 برای اینترمیلان گلزنی کردند و تک گل لورکوزن توسط هاورتز 25 زده شد.

کونته بعد از این پیروزی گفت: ما واقعا از عملکرد تیم رضایت داریم. اینتر در این بازی عملکردی فوق العاده داشت. برای این بازی به شکل درستی آماده شده بودیم. می دانستیم لورکوزن عملکرد خوبی دارد به همین دلیل در تمرینات تمام راه های لازم برای مقابله آنها را تست کرده بودیم.

وی افزود: همچنان که همیشه می گویم، در بازی ها می توانیم خیلی زود نتیجه را به نفع خود به پایان ببریم. در این دیدار فرصت های زیادی کسب کردیم و می توانستیم بیشتر از 2 گل به ثمر برسانیم. 

سرمربی اینتر ادامه داد: ما در این رقابت ها می خواهیم به فینال برسیم و قهرمانی را فتح کنیم. برخی به ما انتقاد می کنند که ما دفاعی بازی می کنیم و دست به ضد حمله می زنیم؛ درحالیکه تاکتیک ما اینطور نیست. ما در دیدارها برای خودمان در قلب خط دفاع فضاسازی می کنیم و از این فضا استفاده می کنیم.

انتهای پیام/

منبع: فارس نیوز
برچسب ها :
aroostakhfif/zir khabar.mashhad
کفش فوق العاده آدیداس drtakhfif/shiraz drtakhfif/karaj drtakhfif/tehran
نیازمندی ها