امروز چهارشنبه 30 مهر 1399

ساختمان پزشکان

قیمت روز طلا

به گزارش شیراز تیتر، قیمت طلا بار دیگر به روند افزایشی بازگشت و در حال حاضر هر اونس فلز زرد با قیمت هزار و ۵۹۳ دلار معامله می‌شود.

به‌دنبال اقدامات تلافی‌جویانه ایران و حمله هوایی به پایگاه‌های آمریکا در عراق، قیمت جهانی طلا در ساعات ابتدایی معاملات امروز رکورد هشت ساله را شکست و به هزار و ۶۰۶ دلار رسید. ساعتی بعد اما فلز زرد اندکی کاهش یافت و به هزار و ۵۸۹ دلار رسید.

این روند بار دیگر افزایشی شده و در حال حاضر هر اونس فلز زرد با قیمت هزار و ۵۹۳ دلار معامله می‌شود.

بر اساس گزارش وبسایت شیراز تیتر، قیمت دلار در بازار آزاد امروز چهارشنبه ۱۸ دی ساعت ۱۸ بدون تغییر نسبت به روز گذشته، ۱۳,۳۸۰ تومان معامله شد.

همچنین، بانک مرکزی قیمت دلار رسمی را ۴،۲۰۰ تومان اعلام کرده است.

صرافی‌های بانک‌ها امروز چهارشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم، ۱۳ هزار و ۳۸۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۳ هزار و ۲۸۰ تومان خریداری می‌کنند.

قیمت یورو در بازار آزاد امروز چهارشنبه ۱۸ دی ساعت ۱۸ با ۹ تومان افزایش نسبت به روز قبل، ۱۴,۹۸۹ تومان معامله شد.

همچنین، قیمت یورو در بانک مرکزی ۴،۶۸۵ تومان تعیین شد.

بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۱۴ هزار و ۹۸۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۴ هزار و ۸۸۰ تومان است.

طبق نرخ‌های اعلامی اتحادیه طلا و جواهر تهران سکه و ارز تا ساعت ۱۸، قیمت سکه تمام طرح قدیم چهار میلیون و ۹۱۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام طرح جدید چهار میلیون و ۹۲۹ هزار تومان در بازار طلا و سکه است که قیمت انواع سکه تمام نسبت به دیروز کاهش یافته است.

در بازار طلای امروز هر گرم طلای ۱۸ عیار، ۵۰۲ هزار و ۸۰۰ تومان قیمت دارد.

نیم‌سکه، ۲ میلیون و ۵۳۹ هزار تومان در بازار معامله می‌شود، قیمت ربع‌سکه و قیمت سکه یک گرمی نیز به ترتیب یک میلیون و ۵۴۰ هزار تومان و ۹۴۰ هزار تومان است.

کفش فوق العاده آدیداس drtakhfif/shiraz drtakhfif/karaj drtakhfif/tehran
نیازمندی ها